K4 S.C. Pracownia Projektowa Hanna Stawska-Kolinka Krzysztof Kojder

Łódź

Opinie o K4 S.C. Pracownia Projektowa Hanna Stawska-Kolinka Krzysztof Kojder

Co uważasz o firmie K4 S.C. Pracownia Projektowa Hanna Stawska-Kolinka Krzysztof Kojder ? Podziel się swoją opinią na naszym forum.

DWAKRUKI CŁOWIEK ZIEMI
@admin 18.11.2015, 06:44

Wspaniała firma , 100% profesjonalizmu , ogromna intuicja i fantazja Pani Hanny , powoduje że firma jest czymś więcej , niż można by oczekiwać

Zostaw opinię o K4 S.C. Pracownia Projektowa Hanna Stawska-Kolinka Krzysztof Kojder - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie K4 S.C. Pracownia Projektowa Hanna Stawska-Kolinka Krzysztof Kojder