Fastbridge Sp. z o.o.

Fastbridge Sp. z o.o.

Opinie o Fastbridge Sp. z o.o.

Michał

[usunięte przez moderatora] Z tego co ja wiem, to jest tak, podnosimy stanowiska, zeby nie dac podwyzki, znajomi pracują tam dzień w dzień w nadgodzinach, które oczywiscie nie sa wyplacane. A i podwyzek nie ma, a szef nie jest w stanie nic z tym zrobic - biedny misio.

Zostaw opinię o Fastbridge Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fastbridge Sp. z o.o.