SALON FIRMOWY DENON

Toruń

Opinie o SALON FIRMOWY DENON

Karolina
użytkownik zarejestrowany

@sd generalnie z zarobkami to jest tak, że jakie by nie były - są osoby, które będą z nich zadowolone i znajdą się też takie, które będą narzekać. To normalna sytuacja. Czy wiesz coś może o prowadzonych rekrutacjach przez SALON FIRMOWY DENON? Może podczas nich można te warunki negocjować?

sd
użytkownik zarejestrowany

Praca w stoczni rzeczywiście do najprostszych nie nalezy, ale zastanawiam się jak to teraz wyygląda u nich z zarobkami, wiecie może? Współpraca z nimi jest dość przyjemna, więc nie ma się co dziwić, że z pokolenia na pokolenia chcą tam przychodzić do pracy.

Zostaw opinię o SALON FIRMOWY DENON - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SALON FIRMOWY DENON