Dukla-Press Tomasz Duklanowski

Szczecin

Opinie o Dukla-Press Tomasz Duklanowski

mieszkaniec Dębna

Redaktor tej gazety wynajął lokal w Dębnie po redakcje. Mimo upływu kilku miesięcy , nie pojawił się ani nie zapłacił .

dębno

Pan(usunięte przez administratora). szuka dziennikarzy od dawien dawna . Dobrze płaci, całe 600 zł na rękę. 4 gazety w których same reklamy na 1 stronie ale w wywiadach udzielanych przez niego można przeczytać że daje umowy o pracę i stawia na młodych:)

inteligent

To bardzo obłudni ludzie. Szukają sensacji na siłę, często przy tym koloryzując . Najlepiej to biorą pieniądze za reklamy i na tym im chyba wyłącznie zależy . W 3 miastach wyszli ze swoim "tygodnikiem" jakoś dziwnie przed samymi wyborami kłamiąc przy tym, że są niezależni. Kto lepiej zapłaci, nie zostanie "obsmarowany". Ze Stargardu się wynieśli z podkulonym ogonem. W Pyrzycach tylko piszą o burmistrzu Olechu, na początku ludziom się podobało ale jak prawie co tydzień Olech, Olech i Olech i sensacje wyssane z palca , to ludzie zaczęli ich postrzegać jako nierzetelnych dziennikarzy. Zresztą jak można polubić panią redaktor nie wiem. Jest po prostu nie miła, beszczelna, ludzi traktuje za nic i chodzi z podniesioną głową jakby wszystkie rozumy pozjadała. To są ludzie bez honoru, za to zagorzali katolicy, co można zauważyć co tydzień w gazetach. A całe Pyrzyce huczą od plotek o panu D.(właściciel) i redaktor naczelnej. Ludzie ! przestańcie kupować ten tygodnik. Niczemu i nikomu dobremu nie służy. Prasa jest po to by nagłaśniać sprawy ważne, pomagać rozwiązywać trudne sytuacje, ujawniać przekręty i nieprawidłowości a nie wysysać z palca kolorowe bajeczki.Pozdro

Myślibórz

Szkoda sobie język strzępić. Ta gazeta to doskonały przykład jak nie powinna wyglądać prasa. Wstyd.

Barlinek

Nie jestem w stanie zrozumieć nazwy tygodnika"Tygodnik Barlinka" w nr 1 nauczyciele z Renic, kolejny atrykuł zabójstwo w Derczewie ,Mieszkanka Myśliborza czy Otanowa itp. To nie jest gmina Barlinek a nr 2-MOK Myślibórz pogotowie opiekuńcze w Myśliborzycach czy MKS Dębno.Mam wydać 2 zł za co a jeśli jyż piszecie to proszę pisać prawdę,a nie zasłyszane wieści.My barliniacy z krwi i kości nie zgadzamy się na takie informacje.Piszcie prawdę i nie mieszajcie tygodnika Barlinka z innymi gminami to bardzo wkurza.Ja kupiłam 2 wydania i już więcej nie kupię.

Zostaw opinię o Dukla-Press Tomasz Duklanowski - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dukla-Press Tomasz Duklanowski