Eurokarton Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Wioletta Husar

Lubajny

Opinie o Eurokarton Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Wioletta Husar

Tomek

Witam. Nie polecam pracy w tej firmie. Czasy pracy w obozie już skończyły się. Każdy ma tam inne wynagrodzenie a w całej pogoni szczurów nie wiadomo czy dostaniesz koszulkę lidera. Jeden drugiemu podstawia nogę aby tylko wygrać dzienny rekord złożenia pudełka. Nie ma pracy zespołowej . Drobne potknięcie i wylatujesz. Praca w pyle jaki unosi się od kartonu , brak maski na twarz ( bo zaraz powiedzą ,że coś z tobą nie tak ), przerwa niby 20 minut a nie masz czasu aby spokojnie zjeść. Totalna porażka . Ludzie zmieniają się tam jak codzienny zakup chleba w sklepie.

lukasz
@Tomek 29.10.2014, 08:30

Tragedia nie polecam masakra ta szefowa to cos okropnego

Zostaw opinię o Eurokarton Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Wioletta Husar - Lubajny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurokarton Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Wioletta Husar