PPH Skimat S.C. Wacława i Jerzy Skąpscy

Łódź

Opinie o PPH Skimat S.C. Wacława i Jerzy Skąpscy

kaligula

Witam.Bardzo proszę osoby, które pracują w tej firmie o informację, jak obecnie kształtują się zarobki "na rękę" na początek i w dalszej perspektywie? z ewentualnymi dodatkami.Jaki obowiązuje system pracy? Jakie są wymagania? Jakie są układy między pracownikami a kadrą kierowniczą?Czy nie ma opóźnień w płaceniu pensji? Czy CV można złożyć bezpośrednio?

Zgadzasz się w opiniami o firmie PPH Skimat S.C. Wacława i Jerzy Skąpscy? A może uważasz, że inni nie mają racji? Zapraszamy do komentowania na naszym forum. Tutaj twój głos ma znaczenie.

Zostaw opinię o PPH Skimat S.C. Wacława i Jerzy Skąpscy - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPH Skimat S.C. Wacława i Jerzy Skąpscy