Kaczerewski Mirosław Biuro Zarządu Administracji i Obsługi Nieruchomości

Grudziądz

Opinie o Kaczerewski Mirosław Biuro Zarządu Administracji i Obsługi Nieruchomości

lokator

uwaga!!!radze unikac tego faceta jest to pseudo zarzadca.na prosbe o naprawę czegokolwiek udaje ze nie pamięta ze było zgłoszone. tylko sprawdza pieniądze czy weszly na czas na jego konto.pozatym tym ceny jego usług związane z naprawianiem i obsluga sa astronomiczne.nie radzi sobie z dłużnikami wręcz im sprzyja.

grudziądz

Ten człowiek ma gdzieś swoje obowiązki i ludzi którzy mu za to płacą nie robi totalnie nic i w dodatku kłamie, leń smierdzący omijajcie z daleka

placacy czynsz

facet nie zjawia się przez 4 lata ma wszystko gdzies tylko interesują go pieniądze

Zostaw opinię o Kaczerewski Mirosław Biuro Zarządu Administracji i Obsługi Nieruchomości - Grudziądz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaczerewski Mirosław Biuro Zarządu Administracji i Obsługi Nieruchomości