Volz Sp. z o.o. w Organizacji

Wrocław

Opinie o Volz Sp. z o.o. w Organizacji

Jan

Ja tam jestem z pracy w tej firmie zadowolony. Inne też nie są lepsze, a i tu jest wiele plusów. Jest coraz więcej fabrycznie nowych maszyn. Jest dobry serwis techniczny i pomoc dla każdego pracownika. Każdy dostaje tu czyste ubrania robocze i zawsze jeden komplet ma na zmianę. Wypłata jest uczciwie naliczana i jest na koncie zawsze na czas. Mikrofalówka i lodówka na jadalni są nowe. Hale czyste i ładnie pomalowane. Wszędzie jest posprzątane. Prysznice i łazienki po remoncie. Organizacja pracy dobra. Niemal co miesiąc ktoś z załogi dostaje podwyżkę i dla tych, co sumiennie pracują, co miesiąc wypłacane są premie. Kierownictwo zauważa, gdy ktoś pogłębia swoje umiejętności zawodowe i samo daje podwyżki. Nie trzeba się nawet o to upominać. Coś się moim kolegom pomyliło. Może chcieliby dostawać pieniądze bez pracy? Firma niemal nikogo nie zwalnia - chyba że przychodzi do pracy pijany i to się powtarza. A osiem godzin trzeba przesiedzieć w każdej firmie. Więc skąd to rozczarowanie? Pozdrawiam wszystkich zajmujących się pracą, a nie narzekaniem.

Jan

Moi koledzy chcieliby tylko narzekać, a nie widzą chyba porównania, jak jest u innych pracodawców. Firma Volz jest we Wrocławiu już 17 lat. W ciągu ostatnich kilku lat podwoiła swoją załogę z 50 do ok. 100 osób – i jakoś nikt z niej nie ucieka! Przeciwnie – co roku firma przyjmuje około 10 fachowców. Ostatnio firmę kontrolowały niemal wszystkie możliwe urzędy i niczego złego w niej nie znaleźli.(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Volz Sp. z o.o. w Organizacji - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Volz Sp. z o.o. w Organizacji