counter
2 5 46 5 1
Josquin des Prez

Jestem obecnie w agencji od 2 lat i przeklinam dzień, w którym moja mama wysłała zgłoszenie. Na agencje wydałam 600 zł (koszt kursu, sesji zdjęciowej, wpisowych...). Zarobiłam jedynie 100 zł pracując jako hostessa w klubie klimat podczas imprezy XD Próbowałam zerwać umowę (której nawet nie dostałam do ręki), lecz Grabcia cały czas znajduje jakieś haczyki. Lucyna G. nie szanuje swoich pracowników, stosuje agresje słowną, szantażuje i nie jest uczciwa. Można dowiedzieć się bardzo ciekawych rzeczy o agencji podczas prywatnych rozmów z Miss Polski nastolatek z 2017 roku. Mam nadzieje, że ta piramida finansowa wkrótce upadnie. Pozdrawiam, Xyz PS. Trzymajcie się w tej Grabowskiej.

Tak14Nie1
monika00

Podpisuję się pod każdym negatywnym komentarzem na temat tej agencji jak i właścicielki. Jeżeli nie jesteś ulubienicą Pani Grabowskiej i nie pochodzisz z zamożnej rodziny to lepiej poszukaj lepszej, profesjonalnej agencji bo Grabowska Models nią zdecydowanie nie jest. Włożyłam sporo pieniędzy, czasu i nerwów żeby spełnić swoje marzenie -zostania modelką, ale już dawno to sobie wybiłam z głowy dzięki tej "cudownej" agencji. (usunięte przez administratora) i obłuda...kilka dobrych lat miałam kontakt z tą agencją, więc wiem co piszę. Nie polecam jednym słowem.

Pytanie Nowy wpis

Czy w Agencja Grabowska Models panuje luźna atmosfera?

Kiniaaa Nowy wpis
@Pytanie

Atmosfera super ! Bardzo rodzinna ????????

897 Nowy wpis

Serdecznie polecam ❤️????

Tak1Nie1
Josquin des Prez

Tak14Nie1
Jaun Paul II
@Josquin des Prez

Prosiłabym o anonimowy kontakt mailowy na adres ola.aleksandra.ola@spoko.pl każdą osobę która kiedyś doświadczyła agresji słownej ze strony Grabowskiej itp.. (zwłaszcza osobę która ma problem z rozwiązaniem kontraktu) Mam pewien problem i myśle że możecie mi tym bardzo pomóc i jednocześnie popsuć humor dwóm kobietom Pozdrawiam XYZ (Serio proszę pomóżcie mi jestem w strasznym położeniu)

Doradca prawny Nowy wpis
@Jaun Paul II

Może jeżeli potrzebujesz pomocy, masz problem z rozwiązaniem kontraktu zgłoś się do prawnika? Nie ma takiej umowy, którą nie dałoby się rozwiązać. Pozdrawiam i trzymaj się

Tak2Nie
monika00

Paulina
@monika00

@monika00 Hej, A jesteś w stanie podać jakieś konkretne argumenty potwierdzające Twoją negatywną opinię o Agencja Models? Co nie spełniło Twoich oczekiwań?

TakNie2
@Paulina

Ja powiem. Będąc na kursie nie do końca umiałam chodzić na obcasach byłam młoda natolatka. Te baby (gabcia i boska wnuczka brzydka jak noc) zamiast pomoc śmiały sie i szydziły i krzyczały. Jak byl pokaz dla bliskich zapomniałam sie zatrzymać na koncu wybiegu ze stresu popedzilam od razu za kulisy. Grabowska zamiast podejść pocieszyć uspokoić zaczela po mnie krzyczeć i sie frustrować. I te obiecywanie ze teraz na kurs troche kasy sie da a potem to będzie źródło mojego dochodu. Pozytywne opinie sa od faworyt. Grabowskiej wiecznie nic nie pasowało nie tylko we mnie ale i w innych kursantkach. Babsztyl jest tak fałszywy ze aż sie rzygać chce. Jak chce pieniążków kazda laska jest piękna cudowna i tak nameci w głowie ze zaraz dasz jej te 600 zł za kurs. Na kursie niestety Cie miażdży wytyka każda niedoskonałość jest podła i okropna.

Tak1Nie
Ktoś
@123

Haha no z tym żrółem dochodu to trafione w 10. Kiedyś mając już umowę o pracę bardzo porządną gdzie zarabiałam więcej niż minimalną krajową, przygotowując się do jakiegoś konkursu usłyszałam, żebym zrezygnowała że swojej pracy bo będzie przeszkodą A u niej zrobię więcej. Hmm faktycznie zarobienie u tej Pani 200 zł w ciągu x lat to rzeczywiście więcej niż 2000 zł miesięcznie haha. Szczerze nie polecam. Co do konkursów? Ciekawosta jest fakt iż można startować mając powyżej 173. Spotkałam się z przypadkiem kiedy to dziewczyna została dopuszczona na ostatnią chwile mająca może 165 i wygrała. Ciekawe dlaczego... Ciekawe ile zapłacone za wygraną...

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Pan Model

Agencja w pełni profesjonalna, zrzesza dużą grupę młodych i sympatycznych ludzi. Wiadomo, trzeba naprawdę się nadawać do modelingu, żeby nie narzekać na ilości zleceń, dlatego trzeba się pilnować przy klientach, a także dbać o siebie. Wiele ludzi z sukcesami startuje w regionalnych konkursach piękności.

Tak2Nie2
MW

Moim zdaniem agencja jest bardzo profesjonalna i jednocześnie panuje w niej rodzinna atmosfera. Współpraca z nią zapewnia niezapomniane wrażenia i zawsze kończy się zadowoleniem obu stron. Polecam!

Tak4Nie2
Dorian Nb

Ja tez pozwolę sobie napisać opinie. W dużym skrócie najbardziej konkretny kurs na jakim byłem. Od początku wszystko przekazywane bardzo treściwie, konkretnie. Nauka chodzenia, wykład z Panią dietetyk, Prezentacja Grzegorza Moskala, charyzmatyczny wykład Sary. Jednak słowa które najbardziej mi zapadły w pamięci należą do Pani Lucyny i bardzo bym je chciał usłyszeć 12 lat temu od paru trenerów. Mianowicie, ze nie każdemu jest pisana kariera i niczego nie można nikomu obiecywać na 100 procent, ale zawsze trzeba ciężko pracować i mieć pokorę. Jestem właśnie po sesji z Panią Gosia i profesjonalizm z jakim się spotkałem i atmosferą panująca tym miejscu... po prostu chapeau bas. A zlecenia jak zlecenia, jest się dobrym, to się ma ich tam od groma.

Tak2Nie2
Użytkownicy czekają na odpowiedź 138 dni.

Na jakie benefity można liczyć w Agencja Grabowska Models?

TakNie

Biznes jak biznes, Grabowska chce tylko ciągnąć kasę nie wazne jakim kosztem jezeli idziesz na kurs jest milutka jak owieczka jak już dasz pieniążki to potrafi być naprawdę podła i pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Ja po swoich osobistych doświadczeniach odradzam i polecam szukać innej agencji. Sa ludzie którzy potrafią szanować innych niestety w tym przypadku emanuje tu tylko wielkie faworyzowanie. Jak nie jesteś faworytem jesteś nikim nie przynosisz dochodów to wypad. Rozumiem ze biznes modelingowy jest brutalny ale nie żyjemy w czasach obozów i jeżeli ktoś nie spełnia jej oczekiwań to na początku trzeba gadać a nie brać kase za kurs a po kursie nici. Przygoda na kursie fajna dzięki innym dziewczyną ale ta baba to jedna wielka pomyłka tak jak i jej ta cała wnuczka.

Tak1Nie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 239 dni.

Jak długo trwa proces awansu w Agencja Grabowska Models?

TakNie1
Zuza

To jest forum dla pracowników agencji a nie dla klientów. Firma jak najbardziej ok, polecam.

TakNie1
kika

Nie polecm! Agencja szuka naiwnych, Grabowska na kurs zaprasza wszystkie nawet niskie dziewczyny bez potencjału na modelke żeby tylko kasa kasa kasa $$$$. Ona i jej wnuczka uważają sie za boginie i jak zrobią komus nadzieję to potem zdeptaja i zmiażdżą marzenia. Nie szanują w ogóle uczuć i bez kozery potrafią obrazić i dać do zrozumienia ze sie ktoś nie nadaje ALE W TAKIM RAZIE PO CO ZACHĘCAĆ DO KURSU? ale są ludzie i parapety. masakra jesteście okropni z grabowksa na czele!!!

Tak4Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 340 dni.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Agencja Grabowska Models?

Vanessa

Witam. Brałam udział w castingu na "modelkę" i tez wiele razy chodziłam wesprzeć przyjaciółkę więc opowiem jak to wygląda. Początek wyglądał profesjonalnie, wszyscy się przedstawili, przyszły również MISS Beskidów i jakaś tam jeszcze. Pogadały jaka ta przygoda nie jest super ile to one nie osiągnęły itp itd. Oczywiście wzmianka o płatnym kursie też była..... itd. Losowaliśmy numerki i wypełnialiśmy kartki z naszymi danymi. Po czym numerek za numerkiem miałyśmy iść w kierunku "jury" gdzie zasiadały dwie miss (nie wiadomo po co) , właścicielka firmy i fotograf. Gdy dziewczyny podchodziły witając się, szanowne jury nic nie odpowiedziało (Dzień dobry --- cisza). Wszystkie miały robione krótkie zdjęcia przy ściance , gdzie z tego co udało mi się usłyszeć następowała krytyka w czasie zdjęć lub po. Prawie wszystkie dziewczyny które miały przynieść "dobre nastawienie i optymizm" wyszły stamtąd ze spuszczonymi głowami i ponura miną. Po co ten optymizm? By go zniszczyć? Odrzucili dziewczyny, którym naprawdę niczego nie brakowało wymyślając im jakieś kompleksy. W trakcie castingu wyszłam stamtąd nie czekając na swoją kolej bo widziałam co się dzieje.Co do całej agencji widać faworyzację modelek i modeli przez pracowników. Wygrywasz i jesteś zauważony - to cię kochają i chwalą , nie masz zleceń - nie istniejesz dla nich. Drogie dziewczyny z ręką na sercu nie idźcie do tej agencji błagam. Wszystkie jesteśmy ładne piękne i wyjątkowe. I nie dajmy sobie wmówić że jest inaczej. -

Tak10Nie1
Zażenowana12458

Grabowska models to najbardziej żenująca działalność jaka znam. Wydaje sie pełno kasy na (usunięte przez administratora) kurs z którego gow***no się ma i do tego ukochana PANI GRABOWSKA faworyzuje sb osoby nagadala mi ze to nic co się wyda na kurs z modelingu zarobie tyle ze utrzymam swoją matke która nie będzie musiala potem pracować. Nie tylko uprzedzenia do grabowskiej wszyscy z nia pracujacy sa falszywi gardze nimi a temu kto jest tak głupi żeby zapłacić za kurs liczyć ze zyska karierę życzę powodzenia. Zenada Pani Grabowska :) trochę szacunku do drugiej osoby nikomu nie zaszkodzi. Życzę żeby ta działalnośc upadla bo jest budowana na falszu faworyzowaniu i to takim ze inne osoby po prostu cierpia i trzepaniu kasy z biednych ludzi robiąc im nadzieję na lepsze życie.

Tak39Nie1

Pati2354
@Zażenowana12458

Dziwne że mają taką ofertę bogatą i z każdym co rozmawiałam i był w agencji jest bardzo zadowolony i sobie chwali... a Ty się nic nie nauczyłaś? Wystarczy zobaczyć na ich stronie ile się dzieje i jakie sukcesy odnoszą dziewczyny i faceci nie tylko w Polsce ale i zagranicą....Wielu dziewczynom wydaje się że nic nie muszą robić bo są piękne, ale praca modelki to nie tylko wygląd. Trzeba się nauczyć tego jak się pozuje przed kamerą czy chodzi na wybiegu. Niektórym się wydaje że jak utrzymują równowagę na szpilkach to juz potrafią w nich chodzić ;p Znam Panią Grabowską i od 2 lat jestem w agencji, połowa tych komentarzy to jakieś teorie wyssane z palca.

Tak3Nie3
Vanessa
@Pati2354

Pewnie jesteś jedną z nich. Widzą słabe opinie i krytykę o agencji więc musiały kogoś nasłać by jednak przekonał że jest świetnie i (usunięte przez administratora)

K.O

Mialam podobna sytuacje kilka lat temu P.Grabowska okazała się zwykłą naciagaczka zerujaca na biednych osobach. Ostrzegam.a Pozytywne komentarze dodają tylko te osoby które są faworyzowane.

Tak6Nie1
Olga

Szkoda, że nie ma zupełnie opinii pracowników a przecież to forum pracownicze!!

JJJ

Witam, jako była "kursantka" agencji podzielę się swoim doświadczeniem ze współpracy z firmą. O agencji usłyszałam od kuzynki, której koleżanki odnosiły w niej sukcesy, jeździły na wybory miss, brały udział w sesjach zdjęciowych, kampaniach reklamowych, pokazach mody, sesjach okładkowych. Postanowiłam się zgłosić, wysłałam zdjęcia na podany na stronie adres e-mail, w odpowiedzi zwrotnej dostałam informację, że musimy spotkać się osobiście, w domu właścicielki agencji. Wybrałam się tam ze swoją mamą, tak na wszelki wypadek. Na miejscu przedstawiono mi kim jest właścicielka, historię agencji, to czym się zajmuje, jak to wszystko wygląda, takie podstawowe informacje. Dowiedziałam się, że warunkiem koniecznym do podjęcia współpracy jest uczestnictwo w specjalnym kursie dla przyszłych modelek. Cena na tamten czas wynosiła 400 zł plus koszt sesji zdjęciowej. W trakcie rozmowy pani zachwycała się moją urodą, twierdziła, że koszty kursu zwrócą się w mgnieniu oka i że koniecznie muszę chodzić na castingi na miss, bo mam bardzo duże szanse na zdobycie korony. Umowę podpisałam, pieniądze trafiły na konto właścicielki. Słynny kurs obejmował cykl spotkań, w tym zapoznawcze z innymi uczestnikami, zajęcia z wizażystką, zajęcia ze stylistką, psychologiem, kelnerką, wnuczką właścicielki agencji reklamowaną jako "profesjonalna modelka z sukcesami prosto z USA", lekcje chodzenia po wybiegu. Jedne były lepsze, inne gorsze, dużo do życzenia pozostawiały zajęcia z wizażystką i kelnerką. Generalnie grupa kursantów była raczej miła i przyjemna, ludzie przeważnie wzajemnie się wspierali, jednak było wyraźnie widać kto jest faworyzowany przez osoby decyzyjne. Muszę też przyznać, że wzrost czy wymiary, wiek, a nawet wygląd, nie były ważne przy rekrutacji na kurs. Przyjmowano wszystkich jak leci, byleby zapłacili wymaganą sumę pieniędzy. Zwieńczeniem kursu był pokaz mody w domu kultury w Lipniku, trzeba było przynieść własne ubrania, kosmetyki, buty, dodatki itd. Tylko jedno wyjście było w kreacjach od lokalnych twórców. Na koniec dostawało się dyplom ukończenia kursu, kalendarz Grabowska Models, uścisk dłoni i całus od wnuczki właścicielki lub panującej wtedy Miss Bielska. W międzyczasie był casting na Miss Beskidów, przed finałami odpadłam jako jedyna, wybrano dziewczyny niższe i grubsze ode mnie, normalnie nie spełniające kryteriów do wzięcia udziału w takich wydarzeniach. W jury zasiadali dobrzy znajomi właścicielki. Dodam, że szanse miały tylko dziewczyny po kursie, żadna "z zewnątrz" nie przeszła do drugiego etapu. Potem nastąpiła cisza, bardzo długa, brak jakichkolwiek zleceń, kontaktu. Preferowaną drogą kontaktu był Facebook, jeżeli np. nie miałaś dostępu do internetu w telefonie, odpowiedniej aplikacji, mogłaś się pożegnać ze zleceniami. Argumentem właścicielki było to, że przecież nie będzie nas obdzwaniać, bo zapłaci duże rachunki za telefon. Oczywiście zlecenia były tylko dla ulubieńców. Można to było łatwo sprawdzić za pośrednictwem fanpage i strony internetowej agencji. Przejdę teraz do mojego ostatniego castingu w ramach tej agencji. Na maila dostałam powiadomienie o spotkaniu z fotografami bielizny z koronek koniakowskich. Był także dopisek, że zostałam specjalnie wytypowana na ten casting, ponieważ spełniam wymagania zleceniodawcy. Stawiłam się w umówionym miejscu, było też kilka innych dziewcząt, w tym ówczesny numer jeden wśród modelek w obrębie agencji. Przebierałyśmy się w stroje, jednak żaden nie leżał na mnie dobrze. Właścicielka agencji pytała się mnie "Dziewczyno, co z Tobą nie tak?! Nic na Ciebie nie pasuje! Czemu Ty masz takie ciało?! Coś Ci się stało, miałaś jakiś wypadek?! Nie wyglądasz jak kobieta!!!". Wszyscy milczeli, ja jedynie odparłam "Przykro mi, takie mam geny". Stwierdziłam, że nic tam po mnie, ubierałam się do wyjścia. W międzyczasie "modelka nr 1" komentowała mój wygląd "Wiesz, kiepsko jest mieć duży biust, bo obwisa na starość, ale już lepsze to, niż nie mieć nic, tak jak Ona!". Zerwałam wszystkie kontakty z agencją, a także ze związanymi z nią ludźmi. Potem dochodziły mnie słuchy o pomniejszanych lub niewypłacanych pieniądzach za zlecenia, obiecywanie złotych gór, nie dawaniu niczego w zamian. Znajomi fotografowie nie dostali od właścicielki pieniędzy za wykonane zdjęcia. Wszystkie osoby po kursie, które do roku czasu nie zabłysną, wylatują ze strony. Żałuję, że nie zrobiłam dokładnego wywiadu o tej agencji przed przystąpieniem do niej. Przestrzegam przed takimi naciągaczami, polecam zgłaszać się do profesjonalnych agencji, jeżeli nie modelek, to hostess, one też zarabiają fajne pieniądze.

Tak13Nie

Magi96
@JJJ

Współczuję Ci takiej sytuacji przeszlam przez to samo. Pani Grabowska jest niesprawiedliwa a cala ta agencja to jedno wielkie dno. Również 400 zł wylałam w błoto obiecala mi swietłana przyszłość to nie jest odpowiednia postawa jaka powinna kjerowac sie profesjonalna agencja tylko postawa byle jakich ludzi którzy nie maja pojęcia o szacunku do drugich osób.

Tak6Nie
Justyna
@JJJ

Nie wiem jak na początku można zachwycać się czyimś wyglądem, a potem mówić mu, że wygląda beznadziejnie.... Uważam, że zachowanie "modelki nr 1" świadczyło o niej samej. Przemawiała przez nią zazdrość. Nie ma modelki, na której wszystko leży idealnie :)

Justyna

Kiedyś miałam szansę jak wiele z Was... niestety nie skorzystałam z niej. Dlaczego? Właśnie jak wiele osób piszących tutaj Pani Lucyna zachwalała się moją urodą do takiego stopnia, że trochę mnie oczarowała, podniosła poczucie wartości, otumaniła do takiego stopnia, że zdecydowałam się oddzwonić. Podczas rozmowy, która już nie brzmiała tak fascynująco oświadczyła, że muszę przejść kurs modelingu ( bez niego współpraca odpada), który jak na tamten czas okazało się, że przeprowadzają wcześniejsze kursantki. Poźniej zaczęła mnie namawiać na aparat na zęby, nie mam aż takiej dużej wady, ale powiedziała, że to warunek konieczny i od razu dostanę się do wyborów Miss. Rozmawiałam wtedy też z koleżanką, która pracowała w tej agencji i okazało się, że umowę, jaką podpisuje się z agencją, jest umową na wyłączność i pracuje się za grosze... Przemyślałam to i zrezygnowałam... bo doszłam do wniosku, że za chwilę usłyszę, że mam za duży brzuch, albo piersi i popadnę w kompleksy, a uważam, że moje wymiary są bardzo dobre 175 cm wzrostu 90/66/90. Później miałam przebłysk, żeby zmienić zdanie i może rzeczywiście koleżanka nie miała racji, ale dziś kiedy coś mnie natknęło by wejść na stronę agencji i weszłam tu to wiem, że pierwsza decyzja była najlepsza. Rzeczywiście są stałe modelki... tylko one są wszędzie wystawiane, a reszty nowych twarzy jakoś nie widać. Dziewczyny te są bardzo niskie i dziwi mnie to, że niby jest to poważna agencja, gdzie powinna wybierać dziewczyny wysokie powyżej 170 cm, a faworyzowane są te poniżej, które raczej profesjonalnie nie wyglądają. Proponuję, aby poszukać innej agencji i dokładnie poczytać opinie o niej. Na własna rękę też można zarabiać trochę na tym biznesie, bo sama jestem dobrym przykładem na to i wcale nie rezygnuję. Dużo wiary w siebie dziewczyny... wszystkie jesteśmy piękne, ale pamiętajmy, że to kim jesteśmy jest najważniejsze :)

Tak5Nie

Anna

Pracuję w Agencji Grabowska Models od 2 lat i jestem zadowolona ze współpracy z panią Lucyną. Co jakiś czas dostaję zlecenia zwykle płatne choć zdażyło się również za free. Atmosferę w pracy oceniam jako bardzo dobrą pod warunkiem że modelka zdaje sobie sprawę że to praca trudna i męcząca. Czasem wiele godzin w szpilkach lecz uśmiechem na twarzy. Ja to lubię i polecam tę Agencję dziewczynom, które nie boją się wyzwań.

Tak3Nie1

Maria
@Anna

Bo stawia tylko na Ciebie to dlatego jesteś zadowolona. A jakbyś była jak reszta dziewczyn w agencji bez pracy to nie oszukujmy się,ale byś pisała inaczej.

Tak3Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Grabowska Models - Bielsko-biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad