Agencja Grabowska Models

Bielsko-biała

Opinie o Agencja Grabowska Models

Dicka

dla tej Agencji nawjazniejsze jest zeby zaplacic za tzw kurs modelingu ... , bez wcześniejszego sprawdzenia kandydatki / kandydata w tej branzy , poprostu masz iśc na kurs inaczej dziękujemy za wspólpracę , zenada !!

Jan N

Bardzo dobra Agencja!!! Współpracuję z nią! Zawsze kiedy potrzebuję hostess dzwonię i Pani Lucyny i jestem zadowolony ponieważ dziewczyny są nie tylko ładne ale przede wszystkim inteligentne. Nigdy nie miałem złych doświadczeń z tą Agencją. Polecam Agencję Grabowska Models

Kinga

Myślę że hejty piszą ludzie z konkurencyjnej agencji! Jestem po kursie w Grabowska Models i jestem bardzo zadowolona. Czekam jeszcze na decyzję czy zostanę w agencji ale wygląda to bardzo obiecująco jak się już tam dzieczyna dostanie. Rozmawiałam z innymi modelkami i są zadowolone z pracy u Pani Lucyny. Pozdrawiam

Anna

Pracuję w Agencji Grabowska Models od 2 lat i jestem zadowolona ze współpracy z panią Lucyną. Co jakiś czas dostaję zlecenia zwykle płatne choć zdażyło się również za free. Atmosferę w pracy oceniam jako bardzo dobrą pod warunkiem że modelka zdaje sobie sprawę że to praca trudna i męcząca. Czasem wiele godzin w szpilkach lecz uśmiechem na twarzy. Ja to lubię i polecam tę Agencję dziewczynom, które nie boją się wyzwań.

Pani P

Jest dokładnie tak jak piszesz. Wiem, że nie kłamiesz. Mnie wywaliła z "kursu" bo spóźniłam się z ratą... Nie musisz być przystojny, ani piękna, ważne że masz TO COŚ, tu wiadomo co...

Damian
@Pani P 06.02.2015 01:08

Widzę że nie tylko mnie tak potraktowano również kobietę.A tyle w dzisiejszych czasach mówi się o szacunku dla drugiego człowieka.Żenada.

Damian

Chciałbym się podzielić opinią na temat Grabowska Models.Zgłosiłem się do nich poprzez ich stronę,wszystko ok kazano mi zapuśćić włosy więc to uczyniłem.W BCK było pierwsze spotkanie zrobiono zdjęcia rozmowa itp.Będziemy oddzwaniać mija 1 rok czasu dalej cisza.Jak się nie nadawałem to trzeba mówić na początku.PRZYKRO nie nadajesz się dziękujemy.A nie robić z człowieka idiote pisząc kolokwialnym językiem.Uważa się za taką ambasadorkę mody szacunku znajomośći pieniądze wielki ,,świat SOCieta omar Mineta"To jeszcze nie koniec wypytywano innych modeli kto ja jestem co to za gość.Jakbym był mordercą;przestępcą.Nikt mnie tak w życiu nie upokorzył.Z miła chęcią sprawdziłbym wiedzę na temat mody materiałów oraz wiedze ogólną i te kozaki kawa z mlekiem kremowe hmm pozostają wiele do życzenia.Nie jest to żadna zemsta że mi się nie udało tylko SUBIEKTYWNYCH UWAG KILKA!!!!!!!

Zostaw opinię o Agencja Grabowska Models - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Grabowska Models