Agencja Grabowska Models

Bielsko-biała

Agencja Grabowska Models

Opinie o Agencja Grabowska Models

Modelka

Dla Pani Grabowskiej liczą się wyłącznie pieniądze. Spora cena za "kurs" modelingu. Kiedyś jak chciałam wziąć udział w konkursie usłyszałam że powinnam rzucić pracę, bo u niej zarobie tyle samo. Pani wybiera sobie faworytki i ulubienice, które pochodzą z zamożnej rodziny. Podobno w konkursach piękności powinny brać udział dziewczyny, które mają wzrost powyżej 170 co jest mówione na wstępie. Ciekawe że wygrywają dziewczyny po 160-165. Agencja jest co najmniej niepoważna. Dużo obiecują na początku do czasu, aż zauważa że nie masz pieniędzy...

Artur
@Modelka 25.10.2018 19:20

@Modelka Opisujesz jedynie osobę Szefowej. A jak pozostali pracownicy - można powiedzieć, że służyli Ci pomocą i dobrą radą? Jeśli znaleźliby się jacyś pracownicy Agencji Grabowska Models, którzy przekazaliby nam swoją widzę o tym pracodawcy, to bylibyśmy bardzo wdzięczni. Jakie kompetencje trzeba posiadać, żeby dostać pracę w takim miejscu?

Modelka
@Artur 29.10.2018 15:07

Kiedyś byłam w tej agencji, parę razy dla nich pracowałam. Jeżeli chodzi o współpracowników to mogę powiedzieć że niektóre osoby faktycznie są przyjazne. Ale jest tam typowe kolesiostwo. Czy coś się zmieniło od tego czasu? Niestety nie wiem. Jeżeli zapłacisz za kurs dostaniesz się, ale czy będziesz dostawać później zlecenia? Hmm...

Artur
@Modelka 31.10.2018 16:55

Tego typu agencje są dosyć specyficznie, ale dobrze, że są znajdą się tam osoby nastawione do innych przyjaźnie, a do tego pomocne. Planujesz jeszcze kiedyś z nimi współpracę? Dalej z chęcią dowiedzielibyśmy się czegoś o Agencji Grabowska Models jako o pracodawcy. Na jakim poziomie są tam zarobki - czy te nowych pracowników znacząco różnią się od tych, które uzyskują Ci bardziej doświadczeni?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Agencja Grabowska Models?

kKM

Pytanie. Moja 17letnia corka chce pójść na kurs do Pani Grabowskiej.trochę się boje sesji żeby ktoś ja nie namówił na sesje rozbierana.pytanie czy któras z was miała niesmaczne uwagi ze strony fotografów.?

Zażenowana12458

Grabowska models to najbardziej żenująca działalność jaka znam. Wydaje sie pełno kasy na (usunięte przez administratora) kurs z którego gow***no się ma i do tego ukochana PANI GRABOWSKA faworyzuje sb osoby nagadala mi ze to nic co się wyda na kurs z modelingu zarobie tyle ze utrzymam swoją matke która nie będzie musiala potem pracować. Nie tylko uprzedzenia do grabowskiej wszyscy z nia pracujacy sa falszywi gardze nimi a temu kto jest tak głupi żeby zapłacić za kurs liczyć ze zyska karierę życzę powodzenia. Zenada Pani Grabowska :) trochę szacunku do drugiej osoby nikomu nie zaszkodzi. Życzę żeby ta działalnośc upadla bo jest budowana na falszu faworyzowaniu i to takim ze inne osoby po prostu cierpia i trzepaniu kasy z biednych ludzi robiąc im nadzieję na lepsze życie.

Jola

Polecam współpracę! Atmosfera super i przede wszystkim bezpiecznie!!!! Kontakty sprawdzone i dziewczyny wysyłane są do pracy z ludźmi na poziomie! A cóż... Kurs każdemu się przyda. Nie tylko przyszłym modelkom!

Dicka

dla tej Agencji nawjazniejsze jest zeby zaplacic za tzw kurs modelingu ... , bez wcześniejszego sprawdzenia kandydatki / kandydata w tej branzy , poprostu masz iśc na kurs inaczej dziękujemy za wspólpracę , zenada !!

Jan N

Bardzo dobra Agencja!!! Współpracuję z nią! Zawsze kiedy potrzebuję hostess dzwonię i Pani Lucyny i jestem zadowolony ponieważ dziewczyny są nie tylko ładne ale przede wszystkim inteligentne. Nigdy nie miałem złych doświadczeń z tą Agencją. Polecam Agencję Grabowska Models

Kinga

Myślę że hejty piszą ludzie z konkurencyjnej agencji! Jestem po kursie w Grabowska Models i jestem bardzo zadowolona. Czekam jeszcze na decyzję czy zostanę w agencji ale wygląda to bardzo obiecująco jak się już tam dzieczyna dostanie. Rozmawiałam z innymi modelkami i są zadowolone z pracy u Pani Lucyny. Pozdrawiam

Anna

Pracuję w Agencji Grabowska Models od 2 lat i jestem zadowolona ze współpracy z panią Lucyną. Co jakiś czas dostaję zlecenia zwykle płatne choć zdażyło się również za free. Atmosferę w pracy oceniam jako bardzo dobrą pod warunkiem że modelka zdaje sobie sprawę że to praca trudna i męcząca. Czasem wiele godzin w szpilkach lecz uśmiechem na twarzy. Ja to lubię i polecam tę Agencję dziewczynom, które nie boją się wyzwań.

Pani P

Jest dokładnie tak jak piszesz. Wiem, że nie kłamiesz. Mnie wywaliła z "kursu" bo spóźniłam się z ratą... Nie musisz być przystojny, ani piękna, ważne że masz TO COŚ, tu wiadomo co...

Damian
@Pani P 06.02.2015 01:08

Widzę że nie tylko mnie tak potraktowano również kobietę.A tyle w dzisiejszych czasach mówi się o szacunku dla drugiego człowieka.Żenada.

Damian

Chciałbym się podzielić opinią na temat Grabowska Models.Zgłosiłem się do nich poprzez ich stronę,wszystko ok kazano mi zapuśćić włosy więc to uczyniłem.W BCK było pierwsze spotkanie zrobiono zdjęcia rozmowa itp.Będziemy oddzwaniać mija 1 rok czasu dalej cisza.Jak się nie nadawałem to trzeba mówić na początku.PRZYKRO nie nadajesz się dziękujemy.A nie robić z człowieka idiote pisząc kolokwialnym językiem.Uważa się za taką ambasadorkę mody szacunku znajomośći pieniądze wielki ,,świat SOCieta omar Mineta"To jeszcze nie koniec wypytywano innych modeli kto ja jestem co to za gość.Jakbym był mordercą;przestępcą.Nikt mnie tak w życiu nie upokorzył.Z miła chęcią sprawdziłbym wiedzę na temat mody materiałów oraz wiedze ogólną i te kozaki kawa z mlekiem kremowe hmm pozostają wiele do życzenia.Nie jest to żadna zemsta że mi się nie udało tylko SUBIEKTYWNYCH UWAG KILKA!!!!!!!

Zostaw opinię o Agencja Grabowska Models - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Grabowska Models