ECMA- Europejskie Centrum Marketingu Aktywnego

Poznań

Opinie o ECMA- Europejskie Centrum Marketingu Aktywnego

sarenka

janina - 2013-03-14 10:27:30 ECMA hahahaha co za sciema, nie zatrudniajcie sie tam, bo tylko stracicie, umowa-fikcja!!!!!! wszyscy sa mili na rozmowie potem nie jest tak kolorowo. sprzedaja ludziom wizytowki przy mapie Google ktore sa bezplatne i naciagaja!!!!! uwazajcie na takie firmy !!!!!!Dokładnie dokładnie tak!! ECMA to ściema!! Szukają jeleni do pracy co nabiją im kasę a ty wyjdziesz bez wypłaty!!!!!

janina

bystra

firma to ściema, zajmują się szukaniem "jeleni" http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/google-ostrzega-przed-oszustami-na-mapach-google - dokładnie tym się zajmują. na rozmowie obiecują wysokie zarobi, super atmosferę, wszystko ładnie i pięknie a w rzeczywistości wychodzisz z niczym. NIE POLECAM!!!

Zostaw opinię o ECMA- Europejskie Centrum Marketingu Aktywnego - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ECMA- Europejskie Centrum Marketingu Aktywnego