PPU Energetyk Opole/ Prudnik

Prudnik

Opinie o PPU Energetyk Opole/ Prudnik

Firma miaÅ�a wielkie aspiracje w[usunięte przez moderatora] swoich klientów ,nastawiona na ekonomie ( alarmy alarmami - oszczÄ�dzamy paliwo) faktycznie ZPCh ( ZakÅ�ad Pracy Chronionej ) ale to potencjalnych pracowników powinno siÄ� chroniÄ� przed takim pracodawcÄ�,wymuszajÄ� od pracowników "zaÅ�atwienie" niepeÅ�nosprawnoÅ�ci bo jak nie to Umowa Zlecenie a o Umowie o Prace zapomnij . Firma ma jednÄ� wade, nie posiada żadnych zalet .Na caÅ�e szczÄ�Å�cie ,z tego co wiem ,przestaÅ�a istnieÄ� ,zostaÅ�a wchÅ�oniÄ�ta przez inna firmÄ� a jak tak dalej bÄ�dÄ� robiÄ� jak w Energetyku to sami siÄ� pozamiatajÄ�

były pracownik

jeszcze jedna firma co z zdrowych ludzi robi inwalidów, żerują tylko na grupach niepełnosprawności, pieniądze z PFRON-u przeznaczaja na własne potrzeby. Czemu instytucję panstwowe się tym się nie zajmą.

Zostaw opinię o PPU Energetyk Opole/ Prudnik - Prudnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPU Energetyk Opole/ Prudnik