Wielpol Eksport-Import

Wielichowo

Opinie o Wielpol Eksport-Import

Macie jakieś nowe informacje związane z pracą w Wielpol Eksport-Import?

Witold

Wg. doniesien medialnych zatrudnia ludzi w nieludzkich warunkach, prawie jak niewolnikow (szukajcie w google informacji o utraconej rece mlodego Ukrainca i 15-godzinnych zmianach za 8pln za godz.). Trzymac sie z daleka.

dekk

Gorąco polecam jeśli masz za dużo rąk i kochasz pracować za darmo.

czarny pracownik

Kołchoz. Wyzyskiwacze. Praca na czarno, nieposzanowanie zasad BHP

Zgred

Nie polecam, wyzyskiwacze.

PiotrrrrrrrrS

Firma zatrudnia Ukraińców na czarno, każe im pracować po 15 godzin dziennie przez 6 dni w tygodniu, trzyma ich w piwnicy (za miejsce w tych luksusach żąda 2-óch złotych z każdej przepracowanej godziny), a właściciel zabiera im paszporty. Poza niewolniczą pracą firma nie przestrzega też elementarnych zasad BHP - co spowodowało utratę ręki przez 19 letniego ukraińskiego "pracownika". Oczywiście wszyscy winni grają głupa i nie przyznają się do winy. Pseudoprzedsiębiorcę tego folwarku powinni wsadzić do więzienia a jego majątek zlicytować na poczet odszkodowania dla chłopaka. Dla zainteresowanych wpisać w Google: "Wstrząsający wypadek 19-letniego Ukraińca w polskiej firmie

greg
@PiotrrrrrrrrS 15.05.2016 22:07

Przeciętny Janusz Biznesu jakich wielu w tym pięknym dzikim kraju.

Zostaw opinię o Wielpol Eksport-Import - Wielichowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wielpol Eksport-Import