Food Trading Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Food Trading Sp. z o.o.
0 0 6 1

Opinie o Food Trading Sp. z o.o.

Administrator

Coraz większa liczba firm zdaje sobie sprawę, jak ważne dla pracowników mogą być benefity pozapłacowe. Czy Food Trading Sp. z o.o. jest takim przedsiębiorstwem?

trzy razy na nie !

Nikomu nie polecam pracy w firmie Food Trading, wielka porażka. Radzę omijać szerokim łukiem. Dużo można napisać, ale poco, kto chcę niech się przekona...

admin

Mieliście styczność z pracą w firmie Food Trading Sp. z o.o. ? Wiecie jak wyglądają nadgodziny i czy często się zdarzają? Jeśli tak to na jakich stanowiskach? Czekamy na Twój komentarz, dodaj opinię!

Polecam
@admin 16.11.2015 22:24

Nie wiem jakie porażki ponosił(a) pan(i) z posta powyżej, ale moje doświadczenia są jak najbardziej pozytywne. Rozsądne szefostwo, zdrowa atmosfera (bez wyścigu szczurów), terminowe wypłaty. Dobrym handlowcom mogę szczerze polecić. Na pewno nie jest to robota z gatunku "czy się stoi, czy się leży...", ale z własnego doświadczenia wiem, że ci, którzy się sprawdzili, nie żałują, że pracują lub pracowali w Food Trading.

Zostaw opinię o Food Trading Sp. z o.o. - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Food Trading Sp. z o.o.