Intertrade Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Intertrade Sp. z o.o.

Yellow

A jak dług o tam pracowałeś? Chcę złożyć CV. Czy mógłbyś powiedziecpowiedzieć coś więcej? Pozdr.

cxcx

Według mnie to Tragedia, szkoda czasu na pracę w tej firmie. Atmosfera beznadziejna, nie wolno za bardzo rozmawiać między sobą, mimo,ze siedzi się naprzeciw siebie,bo kierownictwo,które również siedzi w tym samym pomieszczeniu, krzywo patrzy, zwalniają z dnia na dzień, tzn idziesz do pracy i nie wiesz czy zaraz Cię nie zwolnią, Nie ważne czy pracujesz 5 lat czy 5 dni. Na rozmowie obiecują gruszki ma wierzbie po czym i tak malo co sie sprawdza,jeśli się w ogóle coś sprawdza.

Jak długo pracowałeś w firmie Intertrade Sp. z o.o.? Wypowiedz się na naszym forum?

Zostaw opinię o Intertrade Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intertrade Sp. z o.o.