Etien Stefania Binkowska

NIP: 6981071384 REGON: 300622034

Etien Stefania Binkowska

Opinie o Etien Stefania Binkowska

Tir1960

Witam.Chciałbym wszystkich potencjalnych pracowników przestrzec przed tą firmą.Przepracowałem w niej ok. roku i za porozumieniem stron 1 września rozwiązałem umowe.Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem wynagrodzenia za sierpień i częściowo za lipiec.Również się ze mną nie kontaktowano aby chociaż uzgodnić możliwości uregulowania zaległości.Kolega który pracował po mnie również czeka za kasą.

Zostaw opinię o Etien Stefania Binkowska - Kościan

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Etien Stefania Binkowska