Przedsiębiorstwo Korem Zbigniew Lula

Rotmanka

Opinie o Przedsiębiorstwo Korem Zbigniew Lula

swój

Firma pucu dziada, naobiecują , a w konsekwencji nic nie dostaniesz, pracodawca ciągle zwleka , ucina sobie wypłaty jak chce, najlepiej trzymać człowieka za darmo i jemu nie płacić mieć na czas, a wysokie wymogi i najlepiej nie ponosić przez pracodawcę konsekwencji obarczać pracownika , za złe inwestycję nie przemyślane ,przekręt ,pracodawca myśli tylko o sobie , a nie o ludziach, nie dotrzymuje terminów, same dno

Zbyszek
@swój 03.02.2016 13:39

Kolejna nieprawda , ponieważ brygadziści sami rozliczają godziny i kwoty wypłaty od lat , kolejne kłamstwa niepotwierdzone.

Zbyszek
@Były pracownik 03.02.2016 13:32
Firma to jest wielka pomyłka, zatrudnisz się a nie będziesz miał wynagrodzenia na czas , aby człowieka zaorać....

W mojej firmie pracownicy są ci sami od lat , więc jeśli pracują tyle lat, i jest im dobrze. proszę poprosić kogoś kto wiele lat pracuje , żeby tutaj te bzdury potwierdził.!!!!!!!!!!! Pracownicy mają pieniądze na czas , dostają nawet pieniądze na weekend. Również wielu korzysta z kredytów na cele domowe

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Korem Zbigniew Lula - Rotmanka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Korem Zbigniew Lula