Polkom Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne

Komorowo

Opinie o Polkom Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne

Kaska999111

to znaczy że jesteś Prezesem tej Spółki!!! Pozwiedz to pracownikom na sali produkcyjnej!!!

KASKA999111

Może kiedyś tak było, niestety teraz za rządów nowego Zarządu sytuacja kategorycznie się zmieniła, do tego stopnia, że ma problemy z wypłatą wynagrodzeń, a reszcie nie wspomnę.... Dobre czasy POLKOM minęly bezpowrotnie... Brak pracy,(usunięte przez administratora)i szcunku dlA pracowników.

pracownik Polkom Sp.z o.o

dementuje te pogłoski.

Zostaw opinię o Polkom Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne - Komorowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polkom Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne