Mikrometr Leszek Irena Magdalena Stempin

Dąbrowa górnicza

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Mikrometr Leszek Irena Magdalena Stempin

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mikrometr Leszek Irena Magdalena Stempin

Szukający pracy

Rozmawiałem z właścicielem firmy. Rzeczowy konkretny facet z doświadczeniem i wiedzą. Mimo młodego wieku na pierwszy rzut oka, że dużo konkretnych tematów prowadził w swoim życiu. Zresztą ja też do najstarszych nie należę więc jakie znaczenie ma wiek? Warunki zatrudnienia jakie przedstawił to w geodezji jeszcze z takim pozytywem się nie spotkałem. Wszystko zgodnie z przepisami prawa (nadgodziny również). Pytałem tez o sytuacje opisane przez was powyżej. Jak się okazało w oby dwu przypadkach z winy pracownika. W pierwszym przypadku dziewczyna przegrała w sądzie, w drugim chłopak nawet nie poszedł do sądu bo wiedział, że przegra. Wasze opinie to wylewanie gorzkich żali za to, że wam się nie chce pracować. Jeżeli nie masz rzetelnych informacji to nie wprowadzaj innych w błąd. Przez takie opinie nie znalazłbym pracy. Dzięki temu, że byłem ciekawy wczoraj podpisałem umowę o pracę na okres próbny. Z jakiś czas dam znać jak to wygląda. PS. tak w ogóle ta spółka w 2013 r. przekształciła się w inną bo sobie sprawdziłem. Ostro macie "Pracownicy", że nawet nie wiecie gdzie pracowaliście.

Były pracownik

Paracodawca za byle co podaje pracowników do sądu!!!

Współpracownik zewnętrzny

Szanowni Państwo, zwolnień dyscyplinarnych nie daje się bez powodu, muszą one mieć odniesienie do przepisów kodeksu pracy, a z tego co wiem w tych przypadkach były one również potwierdzone sądownie. Życzę więcej pokory i samokrytyki.

były pracownik

UWAGA!!!! Proszę uważać na tego pracodawcę!!!!!!!! Zwalnia dyscyplinarnie za byle co!!!!!! Pod żadnym pozorem się tam nie zatrudniać!

Szukający pracy
@były pracownik 20.02.2014 15:21
UWAGA!!!! Proszę uważać na tego pracodawcę!!!!!!!! Zwalnia dyscyplinarnie za byle co!!!!!! Pod żadnym pozorem się tam nie zatru...

Witam, chciałem zatrudnić się w tej firmie. Odbyłem juz rozmowę rekrutacyjną (zresztą bardzo konkretną i rzeczową) ale znalazłem tą opinię i chciałem to w jakiś sposób zweryfikować. Otrzymałeś zwolnienie bez powodu? Za byle co? Co to znaczy? Skierowałeś sprawę do sądu pracy? Pracodawca przegrał? Możesz opisać jak to wyglądało? Poniżej ktoś napisał, że dyscyplinarki nie dostaje się od tak za byle co... Stąd moje wątpliwości. Jak możesz daj znać.

Pracownik

Potwierdzam poprzedni komentarz w 100%... Praca w tej firmie wiąże się tylko ze stresem i ciągłym poczuciem poniżenia.. Człowiek jest tam niczym, liczy się tylko 4 osobowa rodzinka prezesów, na których trzeba robić żeby mogli szastać kasą, tymczasem pracownikowi nie przysługuje nawet urlop- bo nie, bo takie jest życzenie prezesa... młody prezes (syn szefa) jest człowiekiem porywczym, który swoje stresy i frustracje (wywołane niepowodzeniami) wyładowuje na pracownikach.. Co do jego wykształcenia to szemrana sprawa bo nie wiadomo, czy je rzeczywiście ma, a jeśli tak to w jakim stopniu...? Są skłóceni ze wszystkimi urzędami, w których się pojawią.. Jako pracownik trzeba wysłuchiwać także bluzg od urzędników, którym państwo prezesostwo zalazło za skórę (nie im jedynym, na każdym kroku widać, że wszyscy ich mają dość).. Dyscyplinarka u nich to sposób na szybkie i bezbolesne pozbycie się pracownika także proszę uważać i nie dać się zwieść obiecankami o umowie na stałe.. Panuje tam system premiowy, jak się coś szefowi tylko nie spodoba (błahe rzeczy) obcina pensje.. w ogóle trzeba być uniżonym sługą szanownych eminencji, wielkich państwa, których biuro to jeden wielki brud, bo im szkoda nawet na sprzątaczkę (okna niemyte chyba z 10 lat nie mówiąc o reszcie, tragedia).. Jedna wielka obłuda- piękne gadki o rozwoju firmy, o wielkich planach, a w rzeczywistości chamstwo i drobnomieszczaństwo, które Cię spotyka... Nigdy nie przyszło mi pracować w takiej firmie, także PRZESTRZEGAM PRZED PRACĄ TAM, LEPIEJ IŚĆ GDZIEKOLWIEK INDZIEJ!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Mikrometr Leszek Irena Magdalena Stempin - Dąbrowa górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mikrometr Leszek Irena Magdalena Stempin