Pruszków

Opinie o Giełda S.C. Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjno-Kartograficznych S. M. Miszkurkowie

xxx

Pan Stanisław i Pan Marcin są nerwowymi ludźmi, nierzadko krzyczą na pracowników, nawet wtedy kiedy błąd wynika z ich winy, a nie pracownika. Generalizując mają człowieka pracujące na nich za "gówno" - określenie które jako pracownik można usłyszeć ust właścicieli. Dla właścicieli firmy czas się zatrzymał dobrych kilka lat temu, pamiętają wspaniałe stare czasy kiedy to można było z powodu bezrobocia traktować ludzi źle. Obecnie ciężko przestawić się na zmianę rzeczywistości. Zarobki: 10 zł za godzinę, po kilku latach jak się doprosisz dostaniesz 11 zł za godzinę, oczywiście kasa płatna do ręki na koniec miesiąca jak poprosisz, inaczej nie dostaniesz. Duży przepływ pracowników, każdy spierdziela gdzie piepsz rośnie, z jakiego powodu? odpowiedź macie wyżej

Czy zgadzasz się z opiniami na temat firmy Giełda S.C. Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjno-Kartograficznych S. M. Miszkurkowie? Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw opinię o Giełda S.C. Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjno-Kartograficznych S. M. Miszkurkowie - Pruszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Giełda S.C. Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjno-Kartograficznych S. M. Miszkurkowie