Geo-Zenit Firma Geodezyjna Krzysztof Chlebda

Kraków

Opinie o Geo-Zenit Firma Geodezyjna Krzysztof Chlebda

Wiktor

jak na studenta to ujdzie, z głodu nie pomrzemy

Brendon

Polecam, szału nie ma ale przynajmniej wypłaty zawsze w terminie.

h

bryndza

Nikoś

Bardzo solidna firma, wypłaty zawsze na czas,jak z szefem się coś ustali to jest święte. Bardzo dobrze wyposażona pracownia informatyczna oraz sprzęt pomiarowy wysokiej jakości. Pracowałem w wielu firmach geodezyjnych, ale GEO-ZENIT bije je wszystkie na głowę jeśli chodzi o profesjonalne podejście do pracowników jak i klientów firmy. Polecam wszystkim którzy szukają pracy, chodź dostać się do nich nie jest łatwo.

Zostaw opinię o Geo-Zenit Firma Geodezyjna Krzysztof Chlebda - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Geo-Zenit Firma Geodezyjna Krzysztof Chlebda