Geomap Sp. z o.o. Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne

Opinie o Geomap Sp. z o.o. Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne

Filtruj opinie po kryteriach:

mati
 Opinia

Tak jak napisała Doris. Dokładnie się zgadzam z jej opinią. Firmą rządzi pan vice, któremu wydaje się, że wszystko może i wszystko mu wolno. Gdyby nie jego ojciec to na pewno by go tam nie było. Pracowałem w tej firmie i w życiu tam nie wrócę. Wszystkim odradzam pracę w tej firmie.

TakNie

starywyga
 Opinia

Pracowałem w tej firmie kilka lat a obecnie z nią współpracuję. I zupełnie się nie zgadzam z komentarzem Doris. Przełożeni są ok, bo wiele lat pracowali w produkcji wiec znaja się na fachu. Ja teraz pracuje na wlasny rachunek i wiem, ze nie zatrudnię pracownika bo mnie na to nie stać. Troche zaluje ze odszedłem z tej firmy bo na rynku jest bardzo ciężko, a to co mi zostaje po odliczeniu wszystkich kosztów, jest mniejsze niż zarobki w tej firmie. A podejście młodych, których mam na umowę zlecenie, do pracy jest takie, ze sa oburzeni ze ja wymagam od nich pracy. Sadzac po wpisie Doris, jej podejście do pracy było podobne. Ja z kolei z czystym sumieniem polecam tą firmę, jako pracodawcę czy wykonawcę.

TakNie

Doris
 Opinia

Beznadziejna firma, którą rządzi młodzik nie mający pojęcia o niczym. Nie potrafi rozmawiać z ludźmi i ich szanować. Uważa, że wszyscy powinni być jego parobkami. Nie płaci za nadgodziny i co rusz to są tylko obietnice bez pokrycia. Jest bardzo duża rotacja pracowników przez co wykonywane roboty są szybko i byle jak. Radzę omijać z daleka tą firmę zarówno nowym pracownikom jak i zleceniodawcom.

Tak1Nie

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Geomap Sp. z o.o. Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne - Żary