Adres: Astrów 1, 40-045 Katowice

NIP: 6340025611 KRS: 0000195661

Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne Europrojekt Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnościa

Co sądzisz o firmie Europrojekt Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne? Masz jakieś aktualne newsy na jej temat? Zapraszamy do komentowania.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne Europrojekt Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnościa - Katowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne Europrojekt Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnościa