Biuro Pomiarów Geodezyjnych Marek Wekwart

Olsztyn

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Biuro Pomiarów Geodezyjnych Marek Wekwart

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Pomiarów Geodezyjnych Marek Wekwart

Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

były pracownik

Właściciel firmy lewitujący metr na ziemią. Niesłowny, trochę bajkopisarz. Z gadki poprzez spokojne opowiadanie wydawałoby się, że w pełni ukształtowany w kwestii usposobienia, jednak w rzeczywistości nieszanujący czasu i pracy drugiej osoby, taki niedbaluch, byle do swojego gara a inni to tam nieważne. Ja z tą osobą nie mam zamiaru mieć nic wspólnego. Życzę powodzenia innym, ale proszę nie spodziewać się, że tutaj w Warszawie Panie Marku, działając tak jak Pan działa będzie Pan długo działał. To przykro mi, ale jest złudne.

młody

Kiepski pracodawca, bardzo nerwowy. Nie polecam.

Geodeta

Niestety, ale sama prawda. Długo się w tej firmie nie da pracować. Maksymalnie rok, chociaż są ludzie, którzy pracują dłużej. Praca 6 dni w tygodniu, płaca nie najgorsza, ale kosztem bardzo dużej ilości godzin i życia osobistego. Bez stalowych nerwów się nie wytrzyma pracy pod ciągłą presją i w stresie, a brak docenienia wysiłków pracowników i ich wspierania, kończy się tylko ich odejściem. Nie polecam zdecydowanie.

kiero

Zdecydowanie odradzam. Ciężki we współpracy( usunięte przez administratora ) Jeśli masz życie prywatne,to przestaniesz je miec. Obiecuje złote góry, a poźniej jest tylko...pod górkę ;)

kiero3
@kiero 26.03.2014 21:20

jeśli byłeś kiero też dostawałeś najniższą krajową?

Zostaw opinię o Biuro Pomiarów Geodezyjnych Marek Wekwart - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Pomiarów Geodezyjnych Marek Wekwart