Biuro Pomiarów Geodezyjnych Marek Wekwart

Opinie o Biuro Pomiarów Geodezyjnych Marek Wekwart

Dariusz

@Długoletni pracownik, dziękuję za wyczerpujący wpis. Twoja opinia na pewno przyda się potencjalnym kandydatom do pracy. Czy ktoś z Was w ostatnim czasie zatrudnił się w firmie Biuro Pomiarów Geodezyjnych? Jak wygląda obecna sytuacja w firmie, czy pod względem atmosfery zaszły jakieś pozytywne zmiany? Jak ocenianie dostępne narzędzia, we wcześniejszych wpisach pojawiały się zastrzeżenia co do sprzętu. Czy coś zmieniło się w kwestii warunków pracy? Czasami firmy potrafią zmienić się z miesiąca na miesiąc!

Dariusz

@Długoletni pracownik, wspominasz o bardzo długich godzinach pracy, czy otrzymywałeś za nie dodatkowe wynagrodzenie? W oparciu o jaką umowę byłeś zatrudniony? Co możesz powiedzieć o atmosferze panującej w firmie? Czy pracodawca organizował szkolenia podnoszące kwalifikacje?

Długoletni pracownik
@Dariusz 21.05.2018 16:31

Dodatkowego nie, wszystko liczone jako zwykła godzina robocza. Normalna umowa o pracę - pod tym względem żadnych kombinacji, wszystko na papierze. Gdy pracowałem, atmosfera była bardzo zła - wynikało to z konieczności pracy w godzinach nadliczbowych (przepracowanie równowartości dwóch etatów w miesiąc nie było niczym nadzwyczajnym), do tego dochodziły bardzo niskie płace (licząc już z nadgodzinami i delegacjami), oraz zmuszanie do pracy w większość sobót. Szkoleń żadnych, pomocy zero, generalnie podejście - "macie sprzęt i róbcie". Młodzi pracownicy mogli liczyć tylko na pomoc starszych kolegów. To przekłada się na ciągły stres i nerwy. Brak organizacji, brak sprzętu, który pozwalałby na wykonanie prac w zakładanym tempie i stałe przemęczenie oraz brak możliwości wykorzystania urlopów. Podobno w tym zawodzie i na dużej budowie nie da się tak po prostu wziąć urlop w "sezonie budowlanym" - błąd, da się, tylko trzeba to odpowiednio zorganizować.

Długoletni pracownik

"Przemiał" ludzi świadczy o firmie. Przepracowałem tam 5 lat i nabawiłem się tylko problemów ze zdrowiem i bezsenności. Trzeba mieć odporną psychikę, żeby wytrzymać współpracę. Liczy się jedynie przerób i żeby fakturki się zgadzały. Ludzie nie mają żadnego znaczenia, czas prywatny nie istnieje. Dużo słów, obietnic, ale zero pokrycia w rzeczywistości. Można dawać z siebie wszystko, ale ten "pracodawca" i tak tego nie docenia. Sobota według niego to normalny dzień pracy (dodam, że 10 godzin dziennie to minimalne minimum, najlepiej 16 godzin pracować i się nie odzywać). Nabijanie "kabzy", kosztem pracowników. Po zmianie pracy okazało się, że jednak można pracować w geodezji normalnie i w normalnych godzinach. Kraj jest pełen pracodawców, dlatego warto poszukać innego.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

były pracownik

Właściciel firmy lewitujący metr na ziemią. Niesłowny, trochę bajkopisarz. Z gadki poprzez spokojne opowiadanie wydawałoby się, że w pełni ukształtowany w kwestii usposobienia, jednak w rzeczywistości nieszanujący czasu i pracy drugiej osoby, taki niedbaluch, byle do swojego gara a inni to tam nieważne. Ja z tą osobą nie mam zamiaru mieć nic wspólnego. Życzę powodzenia innym, ale proszę nie spodziewać się, że tutaj w Warszawie Panie Marku, działając tak jak Pan działa będzie Pan długo działał. To przykro mi, ale jest złudne.

młody

Kiepski pracodawca, bardzo nerwowy. Nie polecam.

Geodeta

Niestety, ale sama prawda. Długo się w tej firmie nie da pracować. Maksymalnie rok, chociaż są ludzie, którzy pracują dłużej. Praca 6 dni w tygodniu, płaca nie najgorsza, ale kosztem bardzo dużej ilości godzin i życia osobistego. Bez stalowych nerwów się nie wytrzyma pracy pod ciągłą presją i w stresie, a brak docenienia wysiłków pracowników i ich wspierania, kończy się tylko ich odejściem. Nie polecam zdecydowanie.

kiero

Zdecydowanie odradzam. Ciężki we współpracy( usunięte przez administratora ) Jeśli masz życie prywatne,to przestaniesz je miec. Obiecuje złote góry, a poźniej jest tylko...pod górkę ;)

kiero3
@kiero 26.03.2014 21:20

jeśli byłeś kiero też dostawałeś najniższą krajową?

Zostaw opinię o Biuro Pomiarów Geodezyjnych Marek Wekwart - Olsztyn

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Pomiarów Geodezyjnych Marek Wekwart