Biuro Pomiarów Geodezyjnych Marek Wekwart

Olsztyn

Biuro Pomiarów Geodezyjnych Marek Wekwart
0 0

Opinie o Biuro Pomiarów Geodezyjnych Marek Wekwart

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dariusz

@Długoletni pracownik, wspominasz o bardzo długich godzinach pracy, czy otrzymywałeś za nie dodatkowe wynagrodzenie? W oparciu o jaką umowę byłeś zatrudniony? Co możesz powiedzieć o atmosferze panującej w firmie? Czy pracodawca organizował szkolenia podnoszące kwalifikacje?

Długoletni pracownik

"Przemiał" ludzi świadczy o firmie. Przepracowałem tam 5 lat i nabawiłem się tylko problemów ze zdrowiem i bezsenności. Trzeba mieć odporną psychikę, żeby wytrzymać współpracę. Liczy się jedynie przerób i żeby fakturki się zgadzały. Ludzie nie mają żadnego znaczenia, czas prywatny nie istnieje. Dużo słów, obietnic, ale zero pokrycia w rzeczywistości. Można dawać z siebie wszystko, ale ten "pracodawca" i tak tego nie docenia. Sobota według niego to normalny dzień pracy (dodam, że 10 godzin dziennie to minimalne minimum, najlepiej 16 godzin pracować i się nie odzywać). Nabijanie "kabzy", kosztem pracowników. Po zmianie pracy okazało się, że jednak można pracować w geodezji normalnie i w normalnych godzinach. Kraj jest pełen pracodawców, dlatego warto poszukać innego.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

były pracownik

Właściciel firmy lewitujący metr na ziemią. Niesłowny, trochę bajkopisarz. Z gadki poprzez spokojne opowiadanie wydawałoby się, że w pełni ukształtowany w kwestii usposobienia, jednak w rzeczywistości nieszanujący czasu i pracy drugiej osoby, taki niedbaluch, byle do swojego gara a inni to tam nieważne. Ja z tą osobą nie mam zamiaru mieć nic wspólnego. Życzę powodzenia innym, ale proszę nie spodziewać się, że tutaj w Warszawie Panie Marku, działając tak jak Pan działa będzie Pan długo działał. To przykro mi, ale jest złudne.

młody

Kiepski pracodawca, bardzo nerwowy. Nie polecam.

Geodeta

Niestety, ale sama prawda. Długo się w tej firmie nie da pracować. Maksymalnie rok, chociaż są ludzie, którzy pracują dłużej. Praca 6 dni w tygodniu, płaca nie najgorsza, ale kosztem bardzo dużej ilości godzin i życia osobistego. Bez stalowych nerwów się nie wytrzyma pracy pod ciągłą presją i w stresie, a brak docenienia wysiłków pracowników i ich wspierania, kończy się tylko ich odejściem. Nie polecam zdecydowanie.

kiero

Zdecydowanie odradzam. Ciężki we współpracy( usunięte przez administratora ) Jeśli masz życie prywatne,to przestaniesz je miec. Obiecuje złote góry, a poźniej jest tylko...pod górkę ;)

kiero3
@kiero 26.03.2014 21:20

jeśli byłeś kiero też dostawałeś najniższą krajową?

Zostaw opinię o Biuro Pomiarów Geodezyjnych Marek Wekwart - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Pomiarów Geodezyjnych Marek Wekwart