Opinie o Azymut Agencja Zatrudnienia Sp. z o.o. w Lubin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Azymut Agencja Zatrudnienia Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Azymut Agencja Zatrudnienia Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Azymut Agencja Zatrudnienia Sp. z o.o. w Lubin

W firmie Azymut Agencja Zatrudnienia Sp. z o.o. poszukiwano pracowników. Czy ktoś podjął pracę jako operator produkcji?

kamila

jest dokładnie jak Pan napisał, ponadto wymagają od pracownika wyrobienia normy miesięcznej , gdzie został on zatrudniony od połowy miesiąca i dostaje się wypowiedzenie telefonicznie, bez uprzedzenia . Przy rozmowie kwalifikacyjnej była mowa o normie dziennej a później nagle zmiana zdania. Mijają się z prawdą

Tati Nowy wpis

Wczoraj dodane zostało ogłoszenie dla spawacza gazowego. Z treści wiem, że maksymalnie około 6 200 zł się zarabia. na ile oceniacie przy tym pracę jako adekwatna co do wykonywanych zadań? Chłopak ma już doświadczenie i zastanawiam się czy warto mu polecić

Krystain

Polecam współpracę z tą agencją. Po wysłaniu CV, szybko dostałem telefon. :) 3 dni później zacząłem już pracę. Na miejscu jest koordynator, która jest cały czas pod telefonem. Firma daje kamizelkę odblaskową i wygodne buty. Wynagrodzenie wypłacają na czas, generalnie wszystko ok!

Lolka Nowy wpis
@Krystain

3 dni po telefonie już prace można zacząć? A kiedy umowę się podpisuje? Trzeba specjalnie do biura jechać czy może dałoby rade załatwić to poprzez jakiś skan w pdfie?

Krystian Nowy wpis
@Lolka

Pewnie to zależy od stanowiska i miejscowości, zadzwoń do biura to ci powiedzą :D

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Pracownik magazynu w firmie Azymut Agencja Zatrudnienia Sp. z o.o.?

Kacper

Powinni mieć biuro w Głogowie skoro zatrudniają pracowników do firm w tym mieście a nie w Lubinie. Proszę zmianę miasta siedziby

Biuro Azymut
@Kacper

Panie Kacprze, w Głogowie mamy swoich koordynatorów (tj. pracowników), którzy zajmują się bieżącymi sprawami i zespołem pracowników na miejscu. Jesteśmy z nimi w stałym kontakcie, a dzięki temu również z osobami zatrudnionymi w Naszej firmie. :)

Firma Azymut Agencja Zatrudnienia Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Magazynier. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Rysiek

Zmiana miasta siedziby? :D a co wtedy w zasadzie miałoby się stać z pracownikami z biura? jakieś sugestie co do przeniesienia do innego miasta ktoś tu podrzuca nie wiem na ile to uzasadnione, ale można to pracować zdalnie tak w ogóle?

kamila

Odradzam współpracę z tą agencją pracy, mocno mijają się z prawdą przy rozmowie kwalifikacyjnej, wymagają doświadczenia w pracy magazyniera , gdzie przy rozmowach pozwalają na wdrożenie do pracy, oferując szkolenia (które trwają 2 dni) a po dwóch tygodniach pracy, nagle zwalniają telefonicznie bez uprzedzenia i podania konkretnej przyczyny. Oczywiście kosztów badań lekarskich nie zwracają, pozostawiając ten problem pracownikowi. Firma nie zapewnia stabilności pracy, polecam dokładnie czytać umowę a wszystkie zapewnienia przy rozmowie brać na piśmie.

@kamila

Z tymi kosztami wspomnianych badań jak to zostało uwzględnione w umowie? było cos na ten temat? jakie są jeszcze inne istotne podpunkty? I przede wszystkim czy te umowy wszystkie są takie same czy w trakcie rozmowy pewne ustalenia są dodatkowo omawiane. I co z wypłatą po tych 2 tyg?

Nie warto traktują pracownika jak popychadło. Za każdy dzień nie obecności kara w postaci 200 zł + dniówka po za tym każą zwracać większe koszty za ubranie robocze niż ono w rzeczywistości kosztuje np. buty robocze pewnej firmy kosztują na internecie 120 zł i są tak nie wygodne, że można nabawić się odcisków paców itp oraz kamizelka odblaskowa z logo firmy taka zwykła koszt 10-15 zł (logowana) przy czym pracujesz za 24 zł brutto / 1h jest to 17.38 zł neto / 1h także słabiutka wypłata bardzo nędzna taką wypłatą to by się zadowolił nastolatek a nie dorosły człowiek. Rozmowa o pracę w firmie wygląda tak, że najczęściej po wysłaniu swojego cv oddzwaniają 1-2 dni i zapraszają ciebie do siedziby firmy gdzie dają ci do podpisania umowę zlecenie (uwaga trzeba czytać wszystko co pisze w umowie co się podpisuje) no i potem się płaci 50 zł za badania lekarskie, które u lekarza wyglądają tak, że idziesz do niego do przychodni on ciebie ogląda pyta się czy na coś chorujesz jak nie to podpisuje ci papier, że możesz pracować i tyle jest to wizyta trwająca dosłownie 3 minuty po za tym jest krótkie szkolenie bhp trwające tylko max 40 min i umowy zlecenia od razu nie dostajesz do ręki po podpisaniu tylko za kilka dni przychodzi ci ona na adres e-mail także uważać na tę agencję pracy

AAA

Czy podobnie szybka reakcja jak ta opisywana w sprawie butów w jednym z wątków również występuje na zgłaszane problemy wśród kadry wewnętrznej? Upewniam się, bo widzę, że zostało opublikowane ogłoszenie dla rekrutera pracowników ze Wschodu. Warunki raczej zdają się być jasne jeśli o zakres obowiązków chodzi, nie ukrywam, że interesuje mnie głównie omówienie strefy zarobkowej. Na czym polega ten system premiowy z opisu i ile można na nim uzyskać? Co do tematu rozwoju, o jakim jest mowa?

Kacper

Nie polecam zatrudnienia poprzez tą agencję, jako pracownik magazynowy. Dają najtańszą odzież roboczą (buty) po których po 2 tygodniach pracy nabawiłem się kontuzji stóp. Kłamią z umową wszystko załatwiałem na szybko aby podpisać. Polecam na spokojnie przeczytać umowę i domagać się! żeby odrazy dali kopie umowy, bo wysyłają na email dopiero po 3 tygodniach pracy. Okazuje się, że umowa jest skonstruowana tak by człowiek zapierdzielał za marne grosze jako popychadło FM Logistic. NIE POLECAM!!!

Biuro Azymut
@Kacper

Witam Panie Kacprze, dziękujemy za informację odnośnie niewygodnych butów, wymieniliśmy je wszystkim na lekkie i wygodne, tak aby zmaksymalizować komfort pracy. Kopię umowy również wręczamy na miejscu. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego :)

Kandydatka

Koordynator ds. rekrutacji cudzoziemców (oferta pracy z Fb), to jeszcze aktualne? Znam rosyjski i angielski :) Jakie autko ma się do dyspozycji? Jakie zarobki agencja przewiduje? Ciekawi mnie też atmosfera, nie jest to jakiś szalenie duży zespół, a koordynator jest zdaje się dość mobilny, ale sympatyczne podejście to podstawa :)

ramol

aleś się dowiedziała a niech ich ...

Paula

Pomoże mi ktoś i coś powie na temat pracy w tej firmie w Lubinie jako pracownik magazynu chodzi o kobiety. Jak się pracuje , jaka atmosfera i ile można zarobić . Proszę o odpowiedź najlepiej na e-mail paulina1432@wp.pl . Dziękuję bardzo :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Azymut Agencja Zatrudnienia Sp. z o.o. - Lubin

• Jak się pracuje w Azymut Agencja Zatrudnienia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Azymut Agencja Zatrudnienia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Azymut Agencja Zatrudnienia Sp. z o.o.?

Azymut Agencja Zatrudnienia Sp. z o.o.

Azymut Agencja Zatrudnienia Sp. z o.o.