Carisma Films Sp. z o.o.

Opinie o Carisma Films Sp. z o.o.

gość

TAK PRACOWAŁEM A WŁAŚCIWIE WSPÓŁPRACOWAŁEM ZE SŁAWOMIREM WEGNEREM I ODBIJA MI SIĘ CZKAWKĄ WSPÓŁPRACA! POLEGAŁO TO NA TYM ŻE SŁ,WEGNER WYKORZYSTUJE ZAJAWKĘ " OSTATNI KLAPS " BEZ ZGODY TWÓRCÓW PONIEWAŻ NIE ZAPŁACIŁ EKIPIE! BEZ ZAPŁATY NARUSZA PRAWA AUTORSKIE JEST ZWYKŁYM KRĘTACZEM DELIKATNIE NAZYWAJĄC.OTRZYMAŁ FAKTURY ODLICZYŁ SOBIE Z KOSZTÓW A LUDZI KTÓRZY REALIZOWALI PROJEKT MA ZA NIC! SZCZYCI SIĘ JAKI TO ON NIE JEST WIELKI PAN PRODUCENT KRZYWDZĄC LUDZI Z BRANŻY FILMOWEJ! BRAK SŁÓW NA TEMAT TEGO NIBY PRODUCENTA! U W A Z A J C I E !!!

Zostaw opinię o Carisma Films Sp. z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carisma Films Sp. z o.o.