HDF Software Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o HDF Software Sp. z o.o.

Emil

Bardzo dobry kontakt z firmą, szybka realizacja mojego zamówienia. Żadnych uwag co do sprzętu który otrzymałem. Polecam!

Adam R.
@Emil

Przychylam się do opinii, kupiłem u nich program do firmy, dobrze mi działa, serwis jak na razie wyrabia się w kilka godzin

Kierowca Nowy wpis
@Adam R.

Jak dobrze działa to po co serwis ?

Pracownica

Mi się w firmie bardzo fajnie pracowało, praca była elastyczna, zaczyna się od 8 do 10, szef wymaga żeby wykonać pracę i zawsze mówi, że to nie jest KGHM :) Atmosfera jest fajna, benefity też… Są najnowsze systemy, skoncentrowane na software. Ogólnie polecam każdemu!

Franciszek Nowy wpis
@Pracownica

To czemu już tu nie pracujesz skoro było tak dobrze? :D

Pracownica Nowy wpis
@Franciszek

Ten portal służy do wystawiania opinii o warunkach pracy u danego pracodawcy- a nie moich decyzji życiowych. Mentalność w stylu jeden pracodawca na całe życie mocno zalatuje mentalnością PRL-u ;). Dalej nie zmieniam swojego stanowiska, warunki pracy w HDF były bardzo dobre- zapomniałam tez wspomnieć o dodatkowym 3 miesięcznym płatnym urlopie na okresie wypowiedzenia

Danuta Nowy wpis
@Pracownica

Serio oferują taki dodatek? Czy masz może na myśli po prostu wybranie zaległego urlopu na koniec?

Bardzo stara biblioteka z książkami - można wręcz powiedzieć, że nie istnieje bo pozycje na niej są z 2010 roku i starsze. Brak jakiejkolwiek platformy z kursami, jedynymi benefitami jest angielski w godzinach pracy i obiady raz w tygodniu stawiane przez szefa. Wynagrodzenie małe, atmosfera dość gęsta.

Irena

Obiad raz na tydzień, wow. :D Dlaczego uważasz że atmosfera gęsta, co tam jakaś rywalizacja czy niechęć do siebie nawzajem?

@Irena

Obiad raz w tygodniu w innych korpo często są co piątek jakieś wspólne jedzonka, owocowe czwartki, zniżki na jedzonko czy pizza day. Co do atmosfery to często zależy ona od humoru szefa...

Joanna

Ojj, a pracownicy mają tutaj jakiś silny wpływ na ten cały humor? ;p

Agata

Dobra atmosfera i relacje między pracownikami. Szef jest w porządku, wynagrodzenie uczciwe. Firma stawia na jakość.

Aplikowałeś na stanowisko Pracownik serwisu oferowane przez firmę HDF Software Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
sf5

Bardzo polecam tego pracodawcę. Atmosfera pracy miła, relacje z szefem bardzo przyjazne, współpraca konkretna i rzeczowa. I przede wszystkim uczciwe podejście do pracy i wynagrodzenia.

Bardzo fajna i konkretna rozmowa rekrutacyjna! Brak zadania technicznego, tylko rozmowa techniczna, która w naprawdę dobry sposób sprawdza wiedzę. Atmosfera spokojna i miła. Cały proces przebiegł sprawnie i w wyjątkowo szybki sposób.

Aktualność
Skanery kodów kreskowych to jedne z produktów, które od lat optymalizują funkcjonowanie wielu Przedsiębiorstw.
Wiemy, że wybór odpowiedniego skanera, nie należy do najłatwiejszych. Dlatego wychodząc naprzeciw naszym klientom postanowiliśmy stworzyć

wraz z testami oraz rzetelną opinią naszych specjalistów.

Jeżeli masz ochotę przeczytać artykuł zapraszamy tutaj: artykuł

xxx

Dobry pracodawca. Wynagrodzenie konkurencyjne i zawsze na czas. Firma ciągle się rozwija i daje duże możliwości dla pracowników. Dodatkowo panuje przyjazna atmosfera. Zespół jest zgrany oraz pomocny.

Jak wygląda dzień pracy w HDF Software? Co oferuje firma?

@Michał

Panie Michale, dzień pracy oraz zakres wykonywanych obowiązków zależy od stanowska, także ciężko jest mi przybliżyć typowy dzień pracy. Każdego dnia czekają na nas nowe wyzwania. Natomiast jeżeli chodzi o to, co może zaoferować HDF Software to przede wszystkim przyjacielską atmosferę w fajnym zespole - bez korporacyjnych konwenansów. Każdy z naszych pracowników jest specjalistą w innej dziedzinie, dlatego wspieramy się, wymieniamy wiedzą i pomagamy sobie nawzajem podczas wykonywanych zadań. Zdajemy sobie sprawę, że każdy z nas nieustannie się uczy, dlatego doceniamy chęć rozwoju i każde zadane pytanie, proponujemy także szereg wewnętrznych szkoleń. Dodatkowo oferujemy elastyczny czas pracy - zaczynamy pracę między godziną 8 a 10, tak aby każdy mógł spokojnie dojechać do biura. W ramach dodatków do wynagrodzenia oferujemy bezpłatną opiekę medyczną, samochód służbowy, aromatyczną kawę z ekspresu oraz czwartkowe obiady. Zapraszamy do kontaktu :)

Aktualność
Dzień dobry, serdecznie Witamy wszystkich użytkowników platformy GoWork.pl,

którzy poszukują informacji na temat zatrudnienia w naszym przedsiębiorstwie.

Jesteśmy firmą, którą cechuje zapał do pracy i poszukuje optymalnych rozwiązań. Dbamy o zadowolenie nie tylko naszych klientów, ale również pracowników. Chcemy przedstawić Państwu warunki pracy oraz odpowiedać na wszelkie nurtujące pytania na bieżąco.

Jesteśmy otwarci na opinie zarówno obecnych, jak i byłych Pracowników, ale również klientów. Będziemy czytać wszystkie komentarze - konstruktywne informacje zwrotne stanowią dla nas punkt wyjścia do wprowadzenia zmian oraz tworzenia miejsca, w którym każdy z nas dobrze się czuje.

Prosimy jednak o kulturę wypowiedzi.

Zapraszamy do kontaktu!

Bardzo profesjonalnie przeprowadzony proces rekrutacji. Wsparcie i kontakt na każdym etapie rekrutacji.

Zostaw merytoryczną opinię o HDF Software Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w HDF Software Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HDF Software Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HDF Software Sp. z o.o.?

HDF Software Sp. z o.o.