Polwell Przedsiębiorstwo Handlowe Wojciech Bukowski

Szczecin

Opinie o Polwell Przedsiębiorstwo Handlowe Wojciech Bukowski

Kardasian

Laski tam pracujące to same lizusy którym sprawia frajdę przerzucanie towaru dzień w dzień ...najlepsze jest to ze się okradają koleżanka koleżankę potrzac jej prosto w oczy...nie polecam tam pracy rodacy pracowałam tam niecały tydzień po 3 dniu opuścilam nie będę płacić za stare wygi które kradną towar !!!!

Asia

Ta Pani pseudo dyrektor to Asia , żona właściciela więc i mądrością nie musi grzeszyć , jest z Gorzowa i bardzo szybko pod biurkiem była ...pozdrawiam Gorzowianka

wysoki

witam , postanowiłem napisać komentarz ponieważ to co przeżyłem podczas rozmowy handlowej z Panią Joanną to jakaś parodia !!!! Kobieta jest jako dyrektor handlowy , a podczas oblicznaia rabatów 10 % od kwoty uzywa kalkulatora, brak wiedzy na wszelkie rodzaju tematy . Nie wiem jak, nie wiem gdzie ,nie miem komu wskoczyła pod stół iż otrzymała takie stnowisko . Najlepeiej aby ten gość , chyba właściciel prowadził biznesy bo ona plastik fantastik i loki . Nie polecam współpracy .

Zostaw opinię o Polwell Przedsiębiorstwo Handlowe Wojciech Bukowski - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polwell Przedsiębiorstwo Handlowe Wojciech Bukowski