Tv Fair Michał Krupadziorow

Suwałki

Opinie o Tv Fair Michał Krupadziorow

zając nie ucieknie

Oszukany
@zając nie ucieknie 30.11.2016 03:30
takich ludzi jak micha. krop. powinno się..... ps. to coś samo wie najlepiej co z sobą zrobić należałoby....

Czy ktoś tam nadal pracuje? Chce ścignąć kolesia o swoją kasę

product manager
@Oszukany 28.12.2016 13:50
Czy ktoś tam nadal pracuje? Chce ścignąć kolesia o swoją kasę

tam rotacja jest taka, że już w pierwszym tygodniu można się zorientować że jest coś nie tak (a ludzie niczego złego się na początku nie domyślają), a ryba przeważnie psuje się od "głowy". My tam nie pracujemy, gdybyśmy pracowali do tej pory stres jaki gościł dzień w dzień przez z metra ciętego ufo by nas okrutnie wymęczył. To coś kompensuje swoje kompleksy na ludziach których zatrudnia, szantażując jeszcze że jak będziesz "za mądry" to kasy nie dostaniesz, to taki ku.... pajac że tylko mu w ryj wypłacić. Przejedź się na Jasną 12 chyba na 1 piętro tam karzeł sprawuje swoje "rządy", śmierdzi mu z mordy więc lepiej na jakieś 3 metry od niego się odsuń, fleja i tyle.

Joanna

zgadzam sie z opinią przedmówcy co do Michała Krupadziorow, pracowałam 1,5 miesiąca na fakturę, nie zapłacił nawet mimo prawomocnego wyroku sądu i komornika, ponoć jest niewypłacalny; tak więc do pracy w ogromnym stresie i pod presją czasu jeszcze dopłaciłam, bo zapłaciłam podatki od faktur; wcześniej dostałam propozycje 'nie do odrzucenia' - albo zgodzę sie na 1/4 tego co mi sie należy albo nic nie dostanę

bazant

Było ok

Ewa
@Kasia 05.08.2016 00:10
ten co pisze było ok, to stary tekst - pod publiczkę z metra ciętego michasiaka

witam, Gdzie mogę znaleźć spółkę TV Fair sp. z o.o. byli w Suwałkach przy ul. Pułaskiego 95a/31 - ale to chyba dawno i nie prawda

PRODUCT MANAGER
@Ewa 18.08.2016 11:58

wszystkie 'firmy' michała.k. omijać z daleka szerokim łukiem i to jeszcze do potęgi 1000000. praca w stresie, pod rządami 'cara' który pojęcia nie ma o zarządzaniu i handlu, do tego mobing na porządku dziennym bo jak nie to wypłaty możesz nie dostać. szkoda zdrowia i w dodatku za co? 1600? śmiech, a co do samego panicza mich.k. szkoda słów, nie znam ani jednej osoby która wypowiedziałaby sie na temat tego osobnika chociaż w 1 pozytywnym zdaniu i jakimkolwiek zdaniu. NIE POLECAM NAWET NAJGORSZEMU WROGOWI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AAA

ok

Zostaw opinię o Tv Fair Michał Krupadziorow - Suwałki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tv Fair Michał Krupadziorow