Studio-Video-Royal Ryszard Radecki

Opinie o Studio-Video-Royal Ryszard Radecki

Panna Młoda

Nie polecam, brak profesjonalizmu zwłaszcza jesli chodzi o zdjecia...lepiej amator by je wykonał...co do filmu jakoś nakrecenia dobra ale jesli chodzi o złozenie filmu MASAKRA. Cena za wysoka za ich usługi! Niestety pamiątki brak wstyd pokazywać znajomym to co dostałam :(

Zostaw opinię o Studio-Video-Royal Ryszard Radecki - Węgrzce Wielkie

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Studio-Video-Royal Ryszard Radecki