Pryzmat Agencja Fotograficzno-Filmowa Andrzej Romanowski

Zamość

Opinie o Pryzmat Agencja Fotograficzno-Filmowa Andrzej Romanowski

magda

Super film i super zdjęcia. polecam

niezadowolona

Osobiście nie jestem zadowolona z ich uslugi .zero profesjonalizmu zdjecia wogule nie dopracowane ,robione amatorsko , nie za ta kase, zbyt dlugi okres oczekiwania 6-7 tyg. Nie polecam

Magdalena

Jedna z najlepszych i najardziej profesjonalnych firm fotograficznych w Zamościu. Miałam okazję przyglądać się ich pracy a potem oglądać ich zdjęcia i film i powiem że warto warto i jeszcze raz warto ich wynająć. Podejście suuper, pełna kultura i wyrafinowany gust, efekt końcowy rewelacja i warci są każdej wydanej złotówki. Nie wiem czy jakakolwiek firma może się z nimi równać, a jeśli już to bynajmniej ja takiej nie znam.

Zostaw opinię o Pryzmat Agencja Fotograficzno-Filmowa Andrzej Romanowski - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pryzmat Agencja Fotograficzno-Filmowa Andrzej Romanowski