Nano Fx Studios Weronika Narożnik Norbert Narożnik

Łódź

Opinie o Nano Fx Studios Weronika Narożnik Norbert Narożnik

3d generalist

Świetna współpraca, kasa na czas. Dziękuję i polecam

Norbert Naroznik

Chetnie poznam autorow tych oszczerstw. Jaki portal takie wpisy. Pozdrowienia dla tych zadowolonych zewspolpracy. (usunięte przez administratora)

Warsaw-Post

Tak, zgadza się, oszuści pełną gębą, nie wypłacanie pieniędzy to chyba ich główne zajęcie. Dziadowskie realizacje, gburowatość obsługi. Syf na kółkach. Wieści niosą, że w Warszawie coś majstrują teraz znowu jest nabór. Zalecam ogromną ostrożność i podpisywanie umów na każdą najdrobniejszą rzecz bo inaczej nie zobaczycie pieniędzy.

storyteller

Krętactwo - to jedyne słowo które jako tako może określić tą firmę.

Zostaw opinię o Nano Fx Studios Weronika Narożnik Norbert Narożnik - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nano Fx Studios Weronika Narożnik Norbert Narożnik