Opinie o Foto-Video Siemaszko Karol w Chojniak

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Foto-Video Siemaszko Karol. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Foto-Video Siemaszko Karol na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Foto-Video Siemaszko Karol w Chojniak

Arek Nowy wpis

Czy firma ma w tym momencie gorszy moment ? Grozi jej upadek?

KASIA Nowy wpis

Karol teraz pracuje sam żebym widziała te opinie nigdy w życiu bym go nie wynajela. Dziś mija 11 miesiądz od ślubu a filmu nadal nie ma . (usunięte przez administratora)Nie polecam w 100 %%%%

Bibi Nowy wpis

Tragedia, masakra, dramat, katastrofa. To jedyne określenia charakteryzujące tych Państwa. Brak zielonego pojęcia o pracy z ludźmi i amatorstwo na najwyższym poziomie. Tłumaczenie po kilka razy jakie ma się oczekiwania a rezultat jeden: widzimisię tych Państwa. Do tego zero kultury. Omijajcie z daleka!

Mocno rozczarowana Nowy wpis

Szkoda, że wcześniej nie trafiłam na te opinie. Wszystko powyżej jak najbardziej się zgadza. Totalna amatorszczyzna! Nie wiem po co były wszystkie ustalenia przed ślubem skoro i tak zrobili wszystko po swojemu - na odwal, bez jakiegokolwiek pojęcia o tej pracy. Przykład: zdjęcia z przygotowań - nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać jak pani Patrycja zaczęła fotografować depilację moich brwi przez kosmetyczkę! O filmie to już w ogóle szkoda gadać. Dziecko z 1 klasy lepiej by to poskładało. Omijajcie z daleka!!!

Firma Foto-Video Siemaszko Karol poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
młoda

Brak szacunku do klienta, brak profesjonalizmu, wielkie rozczarowanie. Państwo Siemaszko nie zdają sobie sprawy z powagi sytuacji i wykonywanego zawodu, Porwali się na coś czego nie potrafią Odradzam wszystkim!

Młoda

Podpisuję się pod opinią wyżej. KATASTROFA !! Znajomi i ciocie z mojego wesela mieli lepsze zdjęcia niż zaprezentowała mi (usunięte przez administratora)Porwali się z motyką na słońce! Zero profesjonalizmu, zero podejścia do klienta, zero zainteresowania oraz tragiczne wykonywanie swoich obowiązków. (usunięte przez administratora)

młody

Zupełny brak kompetencji i podejścia do klienta. Film z wesela nagrany przez (usunięte przez administratora)nie nadaje się do pokazania gościom, kamera lata jakby kamerzysta miał parkinsona, film złożony bez żadnych ustaleń z młodymi a kamerzysta się upił na weselu i nie nagrał ważnych dla nas scen m.in. pierwszego tańca, kompletna amatorszczyzna. GORĄCO NIE POLECAMY I ODRADZAMY

Zostaw merytoryczną opinię o Foto-Video Siemaszko Karol - Chojniak

Foto-Video Siemaszko Karol