atv Film Centrum Filmowe Jerzy Dworczyk

Łódź

Opinie o atv Film Centrum Filmowe Jerzy Dworczyk

Benia Rudzka

Tyle ile on osób oszukał, to aż dziwne, że jeszcze prokurator się tym nie zainteresował. Ta jego pseudo oszukańcza firma żeruje na biednych i naiwnych ludziach, aż się żale robi. Zakończcie wreszcie ten jego proceder i zamknijcie pseudo firme ATV i tego całego właściciela Dworczyka.

Złota Moneta

Nie, nigdy więcej - przedsiębiorca żerujący na ludzkich marzeniach.

maskotka

Pracowałam u Pana Jerzego jako hostessa. Jest bardzo miłym człowiekiem i umie docenić pracę innych.Firma jest uczciwa a osoby tam pracujące są przesympatyczne. Jeśli tylko będę miała okazję to napewno popracuje jeszcze dla Pana Jerzego.

Anna
@maskotka 07.07.2014 18:45

a ile razy mu laske zrobiłaś?

Zostaw opinię o atv Film Centrum Filmowe Jerzy Dworczyk - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie atv Film Centrum Filmowe Jerzy Dworczyk