Activmedia Sp. z o.o.

Kamionki

Opinie o Activmedia Sp. z o.o.

Podwykonawca

Firma nierzetelna , Rezerwuje ludzi do pracy, w ostatnim momencie odwołuje. Zmienia ustalenia albo w dniu zlecenia informuje że pracy jest 2 x więcej. I polega jednak na czymś innym. Nie płaci terminowo. Nie chce wypłacać zaliczek i omija umowy z podwykonawcami. Dwuznaczne zachowanie wobec kobiet które zatrudnia. Brak kultury osobistej w wypowiedziach i konwersacji. Nie polecam współpracy .

Alexa
@Podwykonawca 06.06.2015 19:26

Firma zmieniła nazwę i teraz działa pod nazwa Activmedia Group Sp. z o.o.

Zostaw opinię o Activmedia Sp. z o.o. - Kamionki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Activmedia Sp. z o.o.