JJW Studio Telewizyjne

Opinie o JJW Studio Telewizyjne

pracus

Przestrzegam zwłaszcza firmy informatyczne czy webmasterskie przed podejmowaniem współpracy z tą firmą. Mieliśmy (nie)przyjemność współpracy z właścicielem tej firmy. Osoba totalnie niekompetentna, która podpisuje umowy a następnie ich totalnie nie przestrzega. Zmieniał zdanie co chwila i zaprzeczał na każdym kroku rzeczy wcześniej ustalone i udokumentowane. Jednego dnia akceptuje projekty wg umowy i chwali aby następnego zadzwonić i powiedzieć, że nic mu się nie podoba, odwołując wszelkie deklaracje i akceptacje mailowe projektu, wypinając się na zapisy umowne tym samym. W wyniku tego wykonanie prostego projektu serwisu stało się niemożliwe z braku jakiejkolwiek możliwości sensownej rozmowy z właścicielem, który zamiast konsultować z nami projekt, wolał rozmawiać o perypetiach swojej firmy. Z tego co wiemy kolejne firmy próbowały po nas współpracy ale żadna nie doszła do skutku. Stara strona jak wisiała tak wisi. Przestrzegamy, właściciel firmy podpisuje umowy, których najprawdopodobniej nie czyta jest bardzo problematyczny i niekomunikatywny. Obecnie jesteśmy na drodze uruchomienia postępowania prawnego wobec tej firmy.

Zostaw opinię o JJW Studio Telewizyjne - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JJW Studio Telewizyjne