Fil Tusze Tonery Artykuły Biurowe

Grodzisk mazowiecki

Opinie o Fil Tusze Tonery Artykuły Biurowe

Ja również tam pracowalam i popieram mojego przedmówcę, przyjezdzaja w ramach kontroli raz na dwa miesiace i czepiają sie dosłownie o wszystko, a to kartka krzywo lezy a to jeden tusz z data jest przewieszony na cala wystawę i robią awanture jakby wszystko bylo zle. Niska płaca. Ktos kto sie nie uczy i wynajmuje mieszkanie to wystarczy mu tylko na zapłacenie czynszu. Każą zostawać w dni w okolicach swiat gdy ludzie sa na urlopach i nie ma ani jednego klienta i do tegozdarza im sie czesto łamać prawo i wciskac kit klientowi

Mateusz

Zdecydowanie odradzam współprace z tą firma i omijania jej szerokim łukiem.Pracowałem tam i widziałem jak się traktuje pracowników.Pracujac tam nie ma co liczyć na stabilną prace , zwalniaja co chwila pracowników bądź odchodza sami.Zarobki słabe .Ludzi co pracowali od początku firmy się pozbywają ,ceny produktów wysoki a przy tym tragicznie słabe pod wzgledem jakosci.Co się sprzedało to reklamacja wracała i tylko liczenie na szczeście że ktoś nie wróci z awanturą co za chlam się sprzedaje.Za to od wewnątrz sprawiaja firmy wielkiej jak by ze 200 osób pracowało,lubuja się w wymyślaniu procedur które co chwila zmieniają badz sie ich nie trzymają .Przy zatrudnianiu sie miało być pieknie i sympatycznie a okazało sie odwrotnie. Firma z problemami wewnętrzymi i finansowymi Oby takich firm nie było na rynku.

Zostaw opinię o Fil Tusze Tonery Artykuły Biurowe - Grodzisk mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fil Tusze Tonery Artykuły Biurowe