SWED ŁASZEWICZ SP.J.

Szczecin

Opinie o SWED ŁASZEWICZ SP.J.

lido
użytkownik zarejestrowany

Praca ciężka nie jest @micz, ale trzeba mieć uprawnienia na wózki widłowe, jest to główne i można powiedzieć, że w sumie jedyne wymaganie, bo doświadczenia chcą rocznego, czyli normalka, pieniądze są zawsze wypłacane na czas więc tutaj również dochodzi plus

Adam

Dokładnie. Pracowałem tam prawie rok czasu. jak robiło się swoje nie było żadnych problemów. Szkoda tylko że już nic nie słychać w rynku na ich temat bo produkt mieli dobry.

praca, jak praca. W kazdej firmie znajda sie plusy i minusy. Generalnie, jak ktos jest fair w stosunku do szefa, może liczyc na dużo. Firma nie ma skomplikowanej struktury. Pracujesz ( bez wzgledu na wyniki) bedziesz doceniony. Dawno wyszli z pracy pod wyniki z tabel i stresowanie pracowników normami. Tam wystarczy po prostu sie starac. Szef juz dawno poznal specyfike regionow i nie rzada cudow. Polecam tym , ktorym zalezy na pracy.

Zostaw opinię o SWED ŁASZEWICZ SP.J. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SWED ŁASZEWICZ SP.J.