Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne Delta-Druk s.c.

Adres: Filomatów 10, 42-200 Częstochowa

NIP: 5730016944 REGON: 150899458

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne Delta-Druk s.c.

Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne Delta-Druk s.c.

Jeżeli pracujesz lub pracowałeś w firmie Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowo-Produkcyjne Delta-Druk S.C. to wypowiedz się na naszym forum. Wielu użytkowników czeka na twój komentarz.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne Delta-Druk s.c. - Częstochowa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne Delta-Druk s.c.