Drukarnia Projekt S.C. Tomasz Pawlak Artur Pawlak

Jarocin

Opinie o Drukarnia Projekt S.C. Tomasz Pawlak Artur Pawlak

Mariusz

Brak organizacji pracy, wyzysk stazystow, chore warunki pracy, brak kompetencji wlascicieli, dlugie oczekiwanie na wykonanie zlecenia, nedzne zarobki, zakompleksieni wlasciciele. Minusow takich jest jeszcze wiecej NIE polecam !

Brak organizacji, wykorzystują ludzi a własciciele myślą, ze wiedza wszystko i są najmadrzejsi, praca tam to horror. Wysokie ceny.

Taką opinie mogli jedynie wystawić sobie właściciele, nie wierze że ta opinia jest prawdziwa, miałem styczność z tym zakładem ponad 2 lata i nie sądze że to solidna firma, kompletny brak organizacji

Zostaw opinię o Drukarnia Projekt S.C. Tomasz Pawlak Artur Pawlak - Jarocin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia Projekt S.C. Tomasz Pawlak Artur Pawlak