Polimer Zakład Poligraficzny Marek Malawski Jolanta Malawska

Koszalin

Opinie o Polimer Zakład Poligraficzny Marek Malawski Jolanta Malawska

leon

Potwierdzam, właściciel firmy to kawał chama. Traktuje ludzi w sposób poniżający i uwłaczający godności. Omijajcie z daleka tą firmę.

moby dick

Właściciel w sposób chamski odnosi się do pracowników -[usunięte przez moderatora] . Trzymajcie się z daleka od tej firmy, jeśli nie chcecie być poniżani i upokarzani.

Zostaw opinię o Polimer Zakład Poligraficzny Marek Malawski Jolanta Malawska - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polimer Zakład Poligraficzny Marek Malawski Jolanta Malawska