Offset & Flexo Studio S.C.

Opinie o Offset & Flexo Studio S.C.

Kala

Pracowałam i nie polecam nikomu z wyobraźnią i jakimikowliek aspiracjami. Zero rozwoju. Rypanie po 10 h dziennie. Ciągły, nekończący się monotonny stres. Mizerne zarobki. Jednym słowem - podkarpacki styl. Firma uduś.

Maniuś
@Kala 12.07.2017 23:42

W przygotowalni praca zawsze jest ciężka i stresująca. Obserwowałem w swojej firmie jak wypalali się przy tej pracy tzw. kreatywni projektanci. To biegunowo różne działanie od kreacji. Niestety - monotonia, dyscyplina, przewidywanie. To główne cechy tego zawodu. Nie wiem o jakich "mizernych" zarobkach piszesz. Dobry DTPowiec flexo w mojej firmie zarabia w granicach 8k netto. Kreatywny - jeśli jest naprawdę dobry lub bardzo dobry to od 8k nawet na 15k kończąc. Zanom takich kreatywnych którzy porzucili etaty na poziomie 9k żeby działać indywidualnie. O czymś to świadczy. A że Podkarpacie to dolina "ucisku" i braku płac - zgoda. Zabieraj manatki i w centrum uderzaj.

Za wiele nie wiemy na temat warunków zatrudnienia. Ktoś chce się wypowiedzieć na temat firmy Offset & Flexo Studio S.C.?

Nati

Kołchoz.

OLX
@Nati 01.03.2017 07:53

Jak chcesz być graficzką to czemu zostajesz na podkarpaciu? Przecież wiadomo, ze tu ani firm ani traktowania, o pensji nie wspominając. Mówisz kołchoz. A jak ma być jak w Ferencowie pracy nie ma.

Jak oceniasz rekrutację w firmie Offset & Flexo Studio S.C.? Dodaj komentarz i pomóż innym.

Zostaw opinię o Offset & Flexo Studio S.C. - Rzeszów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Offset & Flexo Studio S.C.