Offset & Flexo Studio S.C.
0 0 7 5 1

Opinie o Offset & Flexo Studio S.C.

Filtruj opinie po kryteriach:

Szary
Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

(usunięte przez administratora)zatrudnia Ukraińców. To jeden z setek przykładów głupoty i krótkowzroczności naszych przedsiębiorców. Przypomnę "Wołyń" ich nienawiść i ludobójstwo na Polakach. Kolejno - czczą nadal Banderę i nie zgadzają sie na ekshumowanie zwłok naszych dziadków. No ale - kasa rządzi. Dlatego tez uważam podejście takie jak ma założyciel tej firmy za zdradę. Pamiętać trzeba, że nacjonalizm to cecha która budzi się z uśpienia.

Kala
 Opinia

Pracowałam i nie polecam nikomu z wyobraźnią i jakimikowliek aspiracjami. Zero rozwoju. Rypanie po 10 h dziennie. Ciągły, nekończący się monotonny stres. Mizerne zarobki. Jednym słowem - podkarpacki styl. Firma uduś.

Maniuś
@Kala 12.07.2017 23:42

W przygotowalni praca zawsze jest ciężka i stresująca. Obserwowałem w swojej firmie jak wypalali się przy tej pracy tzw. kreatywni projektanci. To biegunowo różne działanie od kreacji. Niestety - monotonia, dyscyplina, przewidywanie. To główne cechy tego zawodu. Nie wiem o jakich "mizernych" zarobkach piszesz. Dobry DTPowiec flexo w mojej firmie zarabia w granicach 8k netto. Kreatywny - jeśli jest naprawdę dobry lub bardzo dobry to od 8k nawet na 15k kończąc. Zanom takich kreatywnych którzy porzucili etaty na poziomie 9k żeby działać indywidualnie. O czymś to świadczy. A że Podkarpacie to dolina "ucisku" i braku płac - zgoda. Zabieraj manatki i w centrum uderzaj.

Opinia

Za wiele nie wiemy na temat warunków zatrudnienia. Ktoś chce się wypowiedzieć na temat firmy Offset & Flexo Studio S.C.?

Nati

Kołchoz.

Tak3Nie

OLX
@Nati 01.03.2017 07:53

Jak chcesz być graficzką to czemu zostajesz na podkarpaciu? Przecież wiadomo, ze tu ani firm ani traktowania, o pensji nie wspominając. Mówisz kołchoz. A jak ma być jak w Ferencowie pracy nie ma.

Opinia

Jak oceniasz rekrutację w firmie Offset & Flexo Studio S.C.? Dodaj komentarz i pomóż innym.

Tak1Nie

Zostaw opinię o Offset & Flexo Studio S.C. - Rzeszów