Next Media

Opinie o Next Media

ja

Praca przy sitodruku, umowa o dzieło za najniższa krajową.(sam sobie opłacasz składki z tego). Pierwszy dzień za darmo o czym dowiesz się dopiero na koniec dnia. temperatura pracy taka jak na zewnątrz. Chamski właściciel i jego nierozgarnięta córka która tym zarządza. Pracowałem tam dwa miesiące i jedynie co dobrze wspominam to współpracowników. Osobiście nie polecam nikomu.

Zostaw opinię o Next Media - Dębica

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Next Media