Maciaszczyk Drukarnia

Poznań

Opinie o Maciaszczyk Drukarnia

aga

Poniższe komentarze nie mają racji bytu, pracuje od wielu lat w Drukarni i nie mogę mieć żadnych zarzutów ani co do wynagrodzenia ani co do atmosfery w pracy.

ojtam

Teraz kupili maszynę na cyfre i będą myśleli ze są najlepsi na rynku

ciekawski-grafik

Czy ktoś wie, dlaczego ta firma wyjątkowo często szuka ludzi do działu graficznego? Czy chodzi o niskie zarobki i złą atmosferę? Ile realnie płacą w dziale graficznym (tzn. na umowę + reszta)?

Julian

inaczej nie można nazwać ich pracy, wieczne poprawki i użalanie się klientów na jakość. Nie polecam tam pracy bo tylko wstyd i nerwicy się można dorobić.

vbieg

Musze się zgodzić z przedmowca. Też mialem do czynienia z ta firma. Od siebie dodam jeszcze ze właściciele myślą ze prowadza wielka firme a niestety tak nie jest. Gdy klienci wchodzą do budynku moga przenieść się w czasie, do lat minionej epoki.

aga
@vbieg 24.09.2014 19:39

kłamstwo

bombastic

Czas zatrzymal sie w tej firmie w latach 80tych-ewentualnie 90tych... Umowa o prace? - ok, ale minimalna krajowa, (usunięte przez administratora)

napisał jej pracownik odpowiedzialny za e-marketing? :-)

Zostaw opinię o Maciaszczyk Drukarnia - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maciaszczyk Drukarnia