Eco Office Michał Kutyła

Kraków

Opinie o Eco Office Michał Kutyła

Marta

Ja pracowałam na Szymanowskiego, wtedy punkt był w piwicy, 0 zasięgu i słońca więc nawet nie wiedzaiałam jak jet na zewnątrz, może to i lepiej "nie było szkoda". Wypłata zawsze na ostatniego miesiąca, jak trzeba to i całość dostawałam wcześniej. Egzamin w czasie pracy też nie było problemu mówiłam i wychodziałam. Ale jak był ruch to trzba było siedzieć oczywiście nie za darmo. Z tego co wiem to teraz punkt jest na górze więc i to cały przeszklony. Jak napirwsza prace ok.

Wera

Jak najbardziej polecam, wszytko tak jak się należy. Jednk trzeba dać coś od siebie

Zostaw opinię o Eco Office Michał Kutyła - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eco Office Michał Kutyła