Drukarnia Polakowice Drukarnia Fleksograficzna Producent Folii Jacek Niział

Polakowice

Opinie o Drukarnia Polakowice Drukarnia Fleksograficzna Producent Folii Jacek Niział

bienia62@o2.pl

Witam pracowałem w tej firmie przez dość długi okres czasu,nie polecam nikomu,a wręcz odwrotnie przestrzegam wszystkich ,przed podjęciem tam pracy.Pracowników traktuje się tam jak śmieci,pracuje się po 16 godz.żadnego poszanowania.Praca na okrągło świątek,piątek i niedziela i tak zawsze są nie zadowoleni.Przyjmując do pracy ludzi obiecuje się im złote góry,ale po krótkim czasie wychodzi na jaw szokująca prawda.Szef nie owijając w bawełnę mówi wprost,albo pracujesz,albo (usunięte przez administratora),nie ty to będzie ktoś inny.Jest ogromna rotacja pracowników,pracuje się na czarno.ogólnie nie polecam,szkoda zdrowia i nerwów.

Zostaw opinię o Drukarnia Polakowice Drukarnia Fleksograficzna Producent Folii Jacek Niział - Polakowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia Polakowice Drukarnia Fleksograficzna Producent Folii Jacek Niział