Trans-Euroservice Doradztwo Personalne Tadeusz Łobażewicz

Zielona góra

Opinie o Trans-Euroservice Doradztwo Personalne Tadeusz Łobażewicz

Roxana

Do "fan Pana T' sluchaj no kolego, w sieci nikt nie jest anonimowy, po Twoim Nr. IP mozna przeciez Ciebie namierzyc, wiec lepiej nie pisz takich bzdur bo mozesz miec problemy. My wlasnie skonczylismy w tej kancelarii aplikacje i wiemy najlpeiej jak sie tam pracuje i jaka jest prawdziwa opinia klientow. Za pisanie nieprawdy i obrazanie groza konsekwencje prawne. Jesli to co tu piszesz uwazasz za sluszne, to ujawnij sie i udowdnij ze masz racje. Prosze zostaw tu swoj adres i tel. oddzwonimy, jesli tego nie zrobisz, namierzymy cie po nr. IP Roxana i praktykanci w/w kancelarii

fan Pana T

Nie polecam nikomu właściciel to zatwardziały słuchacz Radia Maryja, zamiast dobrze realizować usługę nagania swoich klientów do głosowania na PIS i dawania datków na Rydzyka. Nie jestem pewien ale ten człowiek jest chyba niespełna rozumu.

Zostaw opinię o Trans-Euroservice Doradztwo Personalne Tadeusz Łobażewicz - Zielona góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trans-Euroservice Doradztwo Personalne Tadeusz Łobażewicz