Teamquest Łukasz Łukaszewicz

Opinie o Teamquest Łukasz Łukaszewicz

AgMiesia

W firmie można zdobyć cenne doświadczenie rekruterskie a przede wszystkim wiedzę techniczną z IT co niestety w innych agencjach doradztwa personalnego się nie zdarza. Premie uzależnione są od wyników pracownika dzięki czemu wszyscy czują się sprawiedliwie traktowani-zarobisz więcej im bardziej się postarasz. Atmosfera jest super, zgrany zespół,każdy sobie pomaga :)

Zadowolony Pracownik

Pracuję tu od dłuższego czasu i z pełną powagą mogę powiedzieć, że jest to jeden z najlepszych moich Pracodawców, a w kilku firmach już pracowałem. Klarowne warunki, elastyczność, terminowość, gra fair play tzn. jeśli dajesz z siebie wszystko to się cię docenia, a jak szukasz powodów, a nie sposobów to no cóż...

Miesiu

Miła, sympatyczna atmosfera, fajni współpracownicy. Porządne zarobki - oczywiście trzeba pracować, natomiast godziny pracy są elastyczne.

entuzjasta

firma przechowuje i przetwarza dane osobowe niezgodnie z obowiazujacymi przepisami

staż

miałam staż w tym miejscu w możliwością przejścia na umowe zlecenie po miesiącu. Po miesiącu zaproponowali mi jeszcze miesiąc stażu ^^ szukają pracowników, którzy bd odwalać najgorszą robotę za żenująco niskie wynagrodzenie ;/ ciągła rotacja nowych pracowników ;/ odradzam. Poza tym potwierdzam... szef to buc ;/ non stop strzelał jakieś fochy nic mu wiecznie nie pasuje ^^ myśli że zjadł wszystkie rozumy.. może i zjadł... lecz nie rozumy :D czasami miałam wrażenie ze tłuszcz całkiem zalał mu mózg ;/ bardzo przedmiotowo traktuje pracowników i atmosfera w pracy zależała tylko od tego jaki ma humor ^^ trzymajcie się od tej "firmy" z daleka!

Pracowałem tam jakiś czas temu i odradzam współprace!! Wyścig szczurów za żenująco niską kasę plus te humory szefa, nie dość, że nie jest pomocny to jeszcze potrafi zrobić problem z byle [usunięte przez moderatora] ciągłe pretensje bez wyjaśnień.

Zostaw opinię o Teamquest Łukasz Łukaszewicz - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Teamquest Łukasz Łukaszewicz