Studio E-Projekt Konrad Karpiński

Pożdżenice

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Studio E-Projekt Konrad Karpiński

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Studio E-Projekt Konrad Karpiński

pracownik

Firma, co prawda niewielka, ale rozwojowa. Bardzo dobre miejsce dla osoby kreatywnej, Jest duża dynamika i mnóstwo pomysłów ale koncepcja jest jedna. Jasno sprecyzowany kierunek, który od samego początku zatrudniający przedstawia. Praca na pewno nie jest dla ludzi ospałych, nieumiejących się skoncentrować, . Raczej dla bystrych, energicznych ogarniaczy. Szefostwu na pewno nie można zarzucić niekompetencji. Znają się na tym co robią i bardzo dużo rzeczy wykonują samodzielnie, a nie na zasadzie "zlecam Ci i masz zrobić". I przede wszystkim ludzkie podejście do pracownika a nie jak do robota wykonującego zadania. W biurze jest swoboda, można wychodzić na obiad, nikt nie stoi z zegarkiem w ręku. Pomysły w firmie to chyba nie zbrodnia, a że firma nie stoi w miejscu tylko się rozwija to faktycznie jest ich dużo. Dla szablonowego myślenia może to stwarzać wrażenie chaosu. Dlatego preferowani są pracownicy potrafiący myśleć kreatywnie. Można zdobyć dużo wiedzy, umiejętności i poznać ciekawe projekty. Jeśli pracownik jest niezadowolony to w głównej części raczej z braku odpowiednich własnych predyspozycji na obejmowanym stanowisku. Jak dla mnie to firma na plus.

Gosc2

Mala firma o wielkich aspiracjach. Umowa smieciowa za grosze, zero socjalu i szans na awans i podwyzke mimo wczesniejszych obietnic. Dziwna atmosfera kreowania sie na niewiadomo kogo, a tak naprawde firma nie ma nic ciekawego w portfolio, brak kompetencji i konsekwencji wsrod szefostwa, oni realizuja swoje zmienne pomysly, zabijajac kreatywnosc pracownika. Brak zrozumienia dla pracownika, np. wyjsc na obiad. Faworyzowanie znajomkow, ktorzy zajmuja wyzsze stanowiska, sa totalnie niekompetentni, a zarabiaja krocie, oszustwa za kase z UE. Az przykro za kasa sie marnuje na takie firmy, a ktos znacznie lepszy przez to nie dostanie dotacji na swoja lepsza firme. Nie polecam.

asdfg

Tak jak piszą poprzednicy. Brak szans na rozwój. Umowy śmieciowe. Szefostwo...

qwerty

Firma tragedia. Właściciele udają, że się znają na tym co robią. Dziwna atmosfera, tysiąc projektów - żaden porządny. (usunięte przez administratora) szkoda słów.

gość

w tej marnej firemce, bo firmą tego nazwać nie można, pracują sami niekompetentni ludzie(usunięte przez administratora) nie mający pojęcia o tym czym się zajmują NIE POLECAM!

Zostaw opinię o Studio E-Projekt Konrad Karpiński - Pożdżenice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Studio E-Projekt Konrad Karpiński