Proffessio Polska Grzegorz Porębski

Świętochłowice

Opinie o Proffessio Polska Grzegorz Porębski

KozackiGość

Agencja, jak agencja. Płacą w terminie i to się liczy. Robiłem u nich w 2 firmach. W tej drugiej pracuję już na stałe. W pierwszej było całkiem fajnie. Dobra pensja. Za drugim razem to samo stanowisko, ale inna firma i zarobki sporo mniejsze (o prawie 300 zł). Ale grunt, że mam robotę na stałe teraz. Generalnie to dzięki tej agencji, bo przekazali nas obecnemu pracodawcy.

Abaradus
@KozackiGość 15.12.2014 13:21

Jasne, a mnie ten c..j zwolnił za 1 dzień nieobecności I to usprawidliwonej bo byłech wtedy u rodziny na pogrzebie. A nie rze w jakiejs bumelce. To oszóst i tyla. A wogule to unikać, bo to oszóst! Co mi nie zapłacił za robota. Ja po pogrzebie do pracy przychodza, a tam mnie na zakład nie chcą wpuśćić. Jak tak możńa traktować pracowników!? Panie Poremski! Wstyd!

NieJestemRobotem
@KozackiGość 15.12.2014 13:21

He he, kolego pracowaliśmy chyba razem. Bo dokładnie tyle mniej płaciła nam huta :)

rafał kania

nie polecam.

NieJestemRobotem
@rafał kania 05.12.2014 21:43
nie polecam.

A czemu?

Adrian

Praca, jak każda inna. Pracodawca solidny. Po 8 m-cach pracy przejęła mnie firma, gdzie byłem wynajęty. Zarobki miałem o dziwo większe w tej agencji, niż w firmie, gdzie teraz pracuję.

Zostaw opinię o Proffessio Polska Grzegorz Porębski - Świętochłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Proffessio Polska Grzegorz Porębski