Mart Robert Buczek

Pulawy

Opinie o Mart Robert Buczek

były pracownik tej niby "firmy"

Jestem bardzo na nie. Nie pracowałam tam długo, ale to jest jedna wielka totalna porażka. Szef który niby tym wszystkim zarządza, a tak na prawdę wszystko ma w dupie, jest zapatrzonym w siebie dupkiem i w ogólnie nie liczy się ze zdaniem innych osób tam pracujących. Taki z niego niby szef, a wydziera mordę na wszystkich za wszystko i za nic. Zarobki też tam nie są jakieś za bardzo fantastyczne. Atmosfera w pracy ogólnie katastrofa.. Wszyscy na siebie nawalają, obgadują za plecami i myślą, że jak pracują tam po parę lat to wszystko im wolno. Nie polecam!! Uciekajcie stamtąd póki możecie.. Pozdrawiam bardzo serdecznie szefostwo xd

luz
@były pracownik tej niby "firmy" 08.07.2016 18:21

czy ten Pan ma firme Robcat?

byly pracownik
@luz 19.02.2017 22:04
czy ten Pan ma firme Robcat?

Tak tylko ciężko o nich opinie znaleźć mart prędzej a i to mało opisane co to za pseudo firmy pod jednym szyldem .

gucio

Ludzie uwazajcie .Wszystko jest pięknie dopóki nie upomina się człowiek o umowę i pieniądze ..potem już zaczyna być niemiło. Na rozmowie złote góry są obiecywane a potem umowy nie można się doprosic i pieniędzy na czas też . Ogólnie jeden wielki brudel na kółkach bo nie potrafią ogarnąć tego wszystkiego a człowiek musi zapierdala...po godzinach bo nie ma komu pracować ,bo kto mądrzejszy za jakiś czas ucieka czym prędzej .

byly pracowniki

Również na nie !.Większość osób tam pracujących i dorabiajacych jest bez umów i na czarno .Pieniądze małe i wypłacane z dużym opóźnieniem ,miesiąc ,dwa standard . Pracuje się nadgodziny bez dodatkowego wynagrodzenia za marną najniższą krajowa .Atmosfera i stosunki jakie tam panują to brak słów ,nerwy i krzyki na porządku dziennym. Wszystko brać na papierze i nie umawiać się na "pod stolem"bo na pewno tej kasy nie ujrzycie !.

expracownik

Bardzo na nie! Swojego czasu przepracowałem tam ok 3 m-cy były tylko obietnice bez pokrycia. Pieniądze marne premie obiecane nigdy nie wypłacone. Umowy zlecenia albo o działo. Radzę dobrze się dogadać a najlepiej wszystko na piśmie z pieczątkami ustalić.

Zostaw opinię o Mart Robert Buczek - Pulawy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mart Robert Buczek